Kui pärast lahutust jääb üks abikaasa lapsega koju, kas teine peab teda ikka üleval pidama?

PrintPDF Jaga

Kui lahutatud abikaasa ei suuda pärast lahutust ühise lapse hooldamise tõttu ise enda ülalpidamise eest hoolitseda, võib ta teiselt lahutatud abikaasalt nõuda endale ülalpidamist kuni lapse kolmeaastaseks saamiseni. /perekonnaseaduse § 72/