Kas oma isiklike asjade (nt auto) müümisest saadud tulu pealt tuleb maksta tulumaksu?

PrintPDF Jaga

Tulumaksuga ei maksustata tulu isiklikus tarbimises oleva vallasasja võõrandamisest. /täiendavalt: TuMS § 15/