Kas saadud elatist maksustatakse tulumaksuga?

PrintPDF Jaga

Tulumaksuga ei maksustata elatist ega elatisabi seaduse alusel saadud elatisabi.

Vaata lisaks TuMS § 19 lg 3 p. 11