Töövõimetuse määramisest ja maksmisest keeldumine

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Töövõimetuse määramisest ja maksmisest keeldumine

08 Mär 2011, 13:10

Mul on mure ja ma ei tea kas sedasi võib ikka teha.Aastavahetusel vastu uut aastat öösel kella kolme paiku juhtus minuga õnnetus.Valu oli jalas nii suur et tuli kiirabi kutsuda.Kohapeal fikseeriti mul loomulikult joove,aga tegemist oli ju aastavahetusega ja ma ei planeerinud ju seda et ma rahvamaja ees libisen ja oma hüppe liigest vigastan.Sellest saan ma ka aru et arsti poolt välja antud leht on minu karistus aga et perearsti poolt järg ka annuleeritakse sellest ma aru ei saa.Kuidas saab haigekassa mulle panna et vigastus on tingitud liiklusseaduse alusel.Kui ma oleksin näiteks olnud mitu kuud lehel millest ma siis olesin elanud.Või oleksin tõesti pidanud valu kannatama ja alles järgmine päev abi paluma siis oleks see õige ja leht puhas.Kus on see inimeste mõistmine tänapäeval.Kas on õigus teha mitu karistust ühe eksimuse eest.

Re: Töövõimetuse määramisest ja maksmisest keeldumine

09 Mär 2011, 21:39

Palun pöörduge oma küsimusega Eesti Haigekassa poole. Palun postitage küsimus juurdelisatud aadressil http://www.haigekassa.ee/kysi.

Vasta