Tööleping, töötasu ja laevapere liikmelisus

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Tööleping, töötasu ja laevapere liikmelisus

23 Mär 2016, 13:52

Mul on töölepinguline suhe XX OÜ-ga. Töölepingu järgi on minu töö sisuks degustatsiooni läbiviimine Y laevadel. Lepingu kohaselt maksab tööandja mulle tunnitasu ja lähetusraha. Tööd teen kahel päeval nädalas- reedel ja laupäeval, kuid laeva graafiku iseloomust lähtuvalt jõuan tagasi Tallinna pühapäeva hommikul. Seega olen ma lähetuses tegelikult 3 päeva. Degustatsiooni teen laeval kahel päeval kella 18.00-23.00-ni, seega 10 tundi ühe reisi jooksul. Ülejäänud aja eest, mil ma laevas viibin, tööandja mulle palka ei maksa. Tööandja maksab mulle lähetusraha samuti kahe päeva eest, kuigi tagasi saabun kolmandal päeval. Laevas arvatakse mind nö laevapere hulka, kuigi minul laevafirmaga mingit lepingulist suhet ei ole. Ja tulenevalt sellest nõutakse minult, et täidaksin laevaperele ettenähtud tingimusi- saabuksin laeva 2 tundi enne selle sadamast väljumist, laeva sadamasse jõudmisel ei tohi ma laevalt lahkuda mitte varem, kui pool tundi peale sadamasse jõudmist ning pean kohustuslikus korras osalema meeskonnaõppustel, mis toimuvad ajal, mil mul on vaba aeg ja mille eest mulle töötasu ei maksta. Kas sellised laevafirma nõudmised on seaduslikud ja kas minu tööandja peaks mulle maksma selle aja eest tasu, mil ma varem laeva saabun, sealt lahkuda ei tohi ning ka õppustel osalemise aja eest? Tänan vastuse eest ette.

Re: Tööleping, töötasu ja laevapere liikmelisus

31 Mär 2016, 17:40

Meretöö seadusest (MTS) tulenevalt oletegi Te laevapere liige. Laevapere liige on seaduse tähenduses laeval töötav füüsiline isik, kes tööülesannete täitmisel hoiab laeva käigus või teenindab reisijaid. Laevapere liikmeks ei peeta:
1) isikut, kes laeva sadamasoleku ajal teeb laeval kontrollimis-, lastimis-, hooldus-, remondi- või koristustöid või muid sama laadi töid;
2) isikut, kes teostab lootsimist;
3) isikut, kelle peamine töötegemise koht on kaldal, kuid kelle tööülesanded eeldavad mittekorrapärast lühiajalist laeval viibimist.

Teiega peab olema seega sõlmitud meretööleping.
Laevapereliige peab täima laeval kapteni korraldusi. Ühtlasi peab laevapereliige järgima kõiki ohutusnõudeid laeval ja osalema ka sellega seotud koolitustel.
Arusaamatuks jääb, miks maksab tööandja Teile lähetuse päevaraha, sest laevapere liige töötab meretöölepingus nimetatud laeval, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Kui töötamise koht on konkreetsel laeval, ei viibi Te lähetuses. Välislähetuse päevara maksmine tuleks kõne alla, kui Teie peamine töökoht oleks näiteks Eestis ning lähetuse sihtkoht oleks välisriik. Antud juhul seda aspekti ei ole.
Meretöö on spetsiifiline ning töötaja, kes sõlmib meretöö lepingu, peab arvestama, et kogu tema laevas viibimise aeg ei ole seaduse mõistes vaadeldav tööajana ning selle eest tasu ei maksta. Tööandja peab tasu maksma aga konkreetse tööülesannete täimise aja ning koolitusel osalemise aja eest.
Täpsemalt saate lugeda meretöö kohta meretöö seaduse selgitustest: http://www.tooelu.ee/et/uudised/1006/so ... use-juurde


Vastas Meeli Miidla-Vanatalu.

Vasta