Abi kui võimalik

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Abi kui võimalik

30 Nov 2016, 21:00

Olen samas majandusühistus töötanud 20 a. Minu tööks olid haldustööd. Tänavu kevadel lisati töölepingule lisa, millega määrati mind haldusjuhiks, kirjutasin alla aga ise ütlesin kohe, et ma ei taha olla juht, pigem spetsialist. Samuti kirjutasin avalduse astumaks juhatuse liikmeks. Kuna viimasel ajal märkasin, et juhatus asutuses ei toiminud kollegiaalselt ja minu ettepanekud jäid eriarvamusteks, siis kirjutasin avalduse juhatuse liikmest taandumiseks ja haldusjuhi kohast loobumiseks lootes tavatöölise ametikohale ennistamist. Kuna juhatuse koosolekuid praktiliselt aasta jooksul toimus kaks või kolm, aga nõudmisi tuli pidevalt, siis jäi arusaamatuks, kes otsustab asju. Rahaasju minuga üldse ei arutletud. Kuna meie peahoonetekompleksi ette hakati juhatuse kahe teise liikme nõusolekul ehitama valla tellimisel uut parklaala, aga mina pean vastutama hoone eest, mis töö käigus sai kannatada (muutus mõraliseks) kutsusin ise juhatuse kokku ja küsisin, kas teised kaks juhatuse liiget toetavad mind võitluses projekti ja ehitusavarii küsimuses, sain vastuseks, et ekspertiisi võin tellida, aga ajakirjandusega suhtlemise eest kaotan töökoha. Ajakirjanikuga ma siis ei suhelnud aga ... . Lõpptulemuseks oli töölepingu lõpetamine. Lubati küll, et võin uuesti kandideerida haldusjuhi kohale, mida aga ma ei pea võimalikuks teha kuna juhtida ja samas ise kõiki töid teha on ilmvõimatu. Mis nõu annate?

Re: Abi kui võimalik

30 Nov 2016, 21:01

Konkreetset nõu Teile anda on antud juhul keeruline, sest peate ise teadma kas ja milliste ülesannetega tööle naasta soovite. Selleks tuleb tööandjaga läbirääkimisi pidada.
Praegu on töösuhe lõppenud ning otsest kohustust Teie uue lepingu sõlmimiseks (olgu see siis juhatuse liikme leping või haldusjuhi tööleping) endisel tööandjal ei ole.
Seega kokkuvõttes saab vaid soovitada, et mõelge enda jaoks läbi kas, mida ja millistel tingimustel Te teha soovite ning seejärel töö sobivusel kandideerida ja pidada enne lepingu sõlmimist ja tööle asumist lepingupartneriga läbirääkimisi, kus mõlemad pooled räägivad ausalt, mida nad teha soovivad ja mida teiselt poolelt täpselt ootavad. Ainult nii on sujuv koostöö võimalik.


Vastas Meeli Miidla-Vanatalu.

Vasta