Sooviks juristi nõu

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Sooviks juristi nõu

12 Dets 2016, 17:42

Selline teema, et olen lapseootel ning käin kahes kohas tööl. Üks töökoht pole rasedale sobilik kuna on raskete asjade tõstmist ja tööd kemikaalidega ( koristaja) kuid teine töö on sobilik ( sekretär). Olen kuulnud, et saab nõuda kergemat tööd ning kui ei ole tööandjal pakkuda on võimalus haiguslehel olla kuni dekreedini. Kas on nii võimalik, et ühes kohas käin tööl ja teises olen haiguslehel ämmaemanda tõendiga. Selline küsimus veel, et kuidas oleks kasulikum kas tulla ebasobivalt töölt ära või jääda haiguslehele dekreedini? Plaan tööandjat teavitada jaanuaris 2017 ning tähtaeg oleks umbes augusti algus.

Re: Sooviks juristi nõu

12 Dets 2016, 17:43

Ükski naine ei jää dekreeti. Dekreet on Vene Föderatsiooni seadused! Eesti keeles on ikka tegemist sünnituseelse või sünnitusjärgse puhkusega.

Kui teil on sõlmitud kahes töökohas töölepingud, siis üks neist on põhikoht ja sellest olete te tööandjat teavitanud. Nüüd peate pöörduma perearsti poole ja võtma arstilt tõendi, et koristustöö on teile vastuvõetamatu seoses rasedusega. Seejärel suunatakse teid ajutisele haiguslehele, kuid siin palun jälgige haigusraha maksmise korda ja tingimusi.

Praktiliselt on teil võimalik viibida kuni sünnituseelse puhkuse alguseni ajutisel haiguslehel ühel töökohal ja teisel täita oma tööülesandeid.


Vastas Krista Paal.

Vasta