Töölepingu lõpetamine katseajal.

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Töölepingu lõpetamine katseajal.

14 Dets 2016, 13:30

Tere.
Mul selline küsimus. Olen kodune lapsega, otsustasin tööle minna kuna isa sai lapsega kodus olla. Sain nädal aega ametlikult töötada kui juhtus niiet jäin lapsega hoolduslehele ja isa ei saa lapsega enam kodune olla. Seega nädalake on mul hoolduslehte aga siis sooviks lepingu ülesse öelda kuna ei saa last jätta kellegi hoolde. Tööpäevad on öösiti ja päeviti 12h , las aga 8 kuune. Liiga pikk aeg jätta teda kellgi võõra hoida. Kui kiiresti saab erakorralise töölepingu lõpetamise puhul töölt lahkuda, kas on ikka see 15 päeva?*

Re: Töölepingu lõpetamine katseajal.

15 Dets 2016, 20:39

Tulenevalt täna kehtivast seadusest on teil õigus lapsega kuni lapse 18 kuu vanuseks saamiseni kodus olla ja last hooldada. Teile makstakse „emapalka“. Mõistlik oleks jääda lapsehoolduspuhkusele. Lapsehoolduspuhkusele minnes saate seda igal ajal töölt lahkuda ja selleks ei pea tööandjale 30 päeva ette teatama.

Juhul kui soovite aga töölepingut lõpetada, siis tulenevalt TLS § 98 lg 1 korralisest ülesütlemisest peab töötaja tööandjale ette teatama vähemalt 30 kalendripäeva. Teie kirja kohaselt kehtib 15 päevane etteteatamine vaid katseajal töölepingu lõpetamise korral.

Teie kirjast pole küll otseselt kirjutatud, kuid on arusaadav, et lapse isa viibib lapsehoolduspuhkusel ja seda ta katkestada ei taha. Samas soovib ja peab tööle minema. Lapsehoolduspuhkusel viibimine ja samal ajal töötamine võib teie lapse isale tuua kaasa hilisemaid maksekohustusi.


Vastas Krista Paal.

Vasta