Töölepingu lõpetamine katseajal

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Töölepingu lõpetamine katseajal

22 Dets 2016, 10:23

Tere !

Asusin praeguse tööandja juurde ( TO-Eesti OÜ ) juurde tööle alates 01.11.2016 katseajaga 3 kuud kaupluse ( müügikoha ) juhataja ametikohal. Tööandja on otsustanud müügikoha sulgeda/likvideerida alates 01.01.2017 ja seega kaob ka minu töökoht. Mulle teatati sellest ette 15 päeva. Millised on minu õigused? Millistel alustel peaks töölepingu lõpetama? Kas sellisel juhul kehtib ka seadus, mis lubab katseajal töölepingu lõpetada 15 päevase etteteatamisega ilma lisa hüvitisteta ?

Parimate soovidega ja ette tänades,

Re: Töölepingu lõpetamine katseajal

23 Dets 2016, 21:56

Kuna tegemist on asutuse/ ettevõtte likvideerimisega, siis teie töölepingu lõpetamise aluseks on TLS § 89. Töölepingu erakorraline ülesütlemine tööandja poolt majanduslikel põhjustel

(1) Tööandja võib töölepingu erakorraliselt üles öelda, kui töösuhte jätkamine kokkulepitud tingimustel muutub võimatuks töömahu vähenemise või töö ümberkorraldamise tõttu või muul töö lõppemise juhul (koondamine).

Kuna teie tööstaaž antud tööandja juures on töölepingu lõpetamise ajaks vaid 2 kuud, siis TLS § 97 lg 1 kohaselt Tööandja võib töölepingu erakorraliselt üles öelda käesoleva paragrahvi lõikes 2 sätestatud etteteatamistähtaegu järgides.

2. Lõike redaktsioon on:

Erakorralisest ülesütlemisest peab tööandja töötajale ette teatama, kui töötaja töösuhe tööandja juures on kestnud:
1) alla ühe tööaasta – vähemalt 15 kalendripäeva.

Seega ei saa teid vabastada töölt katseaja ebarahuldavate tulemuste alusel, vaid tööandja poolse töö lõppemisega ja teie kuulute koondamisele.


Vastas Krista Paal.

Vasta