Töölepingu lõpetamine

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Töölepingu lõpetamine

30 Dets 2016, 09:12

Tere,
Kirjutasin lahkumisavalduse 27 detsembril 2016, töösuhe lõpeb seega 27 jaanuaril 2017. Kuna mul oli saamata 27 päeva 2016 aasta puhkust, siis vormistati mulle puhkus 2-27 jaanuar 2017. Lahkuda soovisin tervislikel põhjustel. Arst määras mulle juba tööl olles antidepressandid ja pakkus varianti võtta haigusleht. Minu küsimus on selline et kas nüüd, kui mul on esitatud lahkumisavaldus, võin vee võtta haiguslehte?

Re: Töölepingu lõpetamine

02 Jaan 2017, 22:53

Töövõimetuse üle otsustab arst. Kui ta peab seda vajalikuks, siis väljastab ta ka töövõimetuslehe. Antud ülesütlemisavaldus ega ka puhkusel viibimine ei takista töövõimetuslehele jäämist.
Oluline on vaid tööandja teavitamine töövõimetuslehe algusest ning eeldatavast kestusest.


Vastas Meeli Miidla-Vanatalu.

Re: Töölepingu lõpetamine

04 Jaan 2017, 15:48

Aitäh vastamast,
Kas on määratud aeg, millal ma pean tööandjat teavitama haiguslehele jäämisest. Mul on arsti aeg alles 10 jaanuaril ja ma ei tea kauaks ta mulle ravi määrab.

Re: Töölepingu lõpetamine

05 Jaan 2017, 18:06

Töövõimetuslehele jäämisest tuleb tööandjat teavitada esimesel võimalusel pärast seda kui arst on töövõimetuslehe avanud.
Töölepingu seaduse § 15 lõike 2 punkt 10 kohaselt on töötaja kohustatud muuhulgas teatama tööandjale esimesel võimalusel oma ajutisest töövõimetusest ja võimaluse korral selle eelduslikust kestusest.
Seega, kui olete arstilt info saanud, et peate jääma töövõimetuslehele ja kui kauaks, siis töötaja heauskne käitumine eeldab, et edastate selle teadmise oma tööandjale.



Vastas Meeli Miidla-Vanatalu.

Vasta