küsimus töösuhte kohta

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

küsimus töösuhte kohta

16 Mär 2017, 10:00

tere, proovin lühidalt. ma töötasin praeguse tööandja juures 2015 juuni kuni 2016 aprill. mais olin tööl teises ettevõttes. lõpetasime ka senise töölepingu. juunis 2016 naasesin ma endise tööandja juurde. tänaseni pole ma oma lepingut näinud. kuid palga olen sularahas(kassast väljamakse) kätte saanud. kuna töö ülesanded/koht/aeg olid samad mis eelneval aastal, eeldasin et tegemist on töölepinguga. sept 2016 sain teada oma rasedusest. 8 detsember tervise probleemide ilmnemise ja kergema töö puudumise tõttu viidi mind üle haiguslehele. mainisin raamatupidajale et ehk võtan enne seda haiguslehte oma puhkuse välja mille peale sain esimese hoiatava vastuse - mul ei olegi praeguse lepinguga puhkuse päevi kogunenud. st et mul pole töölepingut. mõtlesin selge. puhkusepäevi pole - olgu sellega. jäin lehele. veebruar 2017 helistab mulle arst et ei saa vajaliku uuringut teha kuna ma ravikindlustamata. ma siis shokis, olen 2 kuud olnud lehel ja ka hüvitist haigekassalt saanud ja nüüd siis kindlustmata. helistsin haigekassale ja sealt siis sain teada et minuga on tööandja sõlminud töövõtulepingu. millega kehtib kindlustus vaid 30 p peale viimast maksu + 1 kuu garantii. nüüd siis olin rase, ravikindlustamata ja pean sünnituseni 0 euroga kodus olema. ravikindlustuse taotlesin rasedana eraldi haigekassalt. kuna see arstide külastamiseks hädavajalik rasedana. pöördusin töövaidluskomisjoni töösuhte selgitamiseks. sest ma ei ole pakkunud teenust. ma olen töötanud tema alluvuses, tema töövahenditega jne. siit siis küsimus. kui nüüd tuleb otsus et see oli tööleping ja nad selle ümber muudavad(töövaidluskomisjon) siis kuna ma endist seda tööd teha ei suuda kas jätkan koheselt haiguslehte? kuna ma aga olen kuu rahata kodus istunud kas saan üldse kohe haiguslehte jätkata. mul oleks hakanud dekreet aprillis. ämmaemand on mu olukorrast teadlik ja arvas et saab dekreedi määrata ka peale lepingu muutmist töölepinguks. vastan meeleldi segaseks jäänud küsimustele, oma suures mures loodan et leidub mingit selgust ja vastuseid mu murele :=) lugupidamisega

Re: küsimus töösuhte kohta

19 Mär 2017, 10:37

1. Kas te olete vaadanud, mis kanded Teie kohta töötamise registris olemas on? Ehk kuidas kajastub töötegemine ettevõttes pärast naasmist nn võlaõigusliku kokkuleppe raames. TÖR väljavõte võib olla üheks tõendiks ka töövaidluses.
https://www.emta.ee/et/ariklient/regist ... treerimine

2. Kahjuks Te ei täpsusta, millal esitasite töösuhte tuvastamise avaluse töövaidluskomisjonile? Peate siiski teadma ja arvestama, et komisjoni otsus jõustub alles 30 päeva pärast otsuse tegemist ja pärast otsusele jõustumismärke lisamist ning segagi vaid juhul, kui ettevõte samas asjas edasi kohtusse ei lähe. Seega ei pruugi Te veel nii pea töösuhtesse tagasi saada.
3. Töövõimetuslehele saate jääda alles siis, kui töösuhe on taastatud, kanne selle kohta TÖR-i tehtud ning seeläbi ka tööandjapoolne ravikindlustus tekkinud.
Täpsemalt: http://www.haigekassa.ee/et/inimesele/k ... lustatud-0
Pean siinjuures silmas nii töövõimetuslehte seoses kergema töö puudumisega (seda siis olukorras, kus rasedus- ja sünnituspuhkuse veel alanud ei ole, aga tööandjal kergemat tööd ka ei ole) kui ka rasedus- ja sünnituspuhkusele jäämist.

4. Kui töösuhet ei õnnestu enne lapse sündi tuvastada või see ei leia töövaidluskomisjonis või kohtus kinnitust, siis rasedus- ja sünnituspuhkusele Te paraku jääda ei saa. Küll aga tekib alates lapse sünnist õigus taotleda vanemahüvitist. Täpsemalt saate lugeda: http://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et ... e%20toetus
5. Kui töösuhe tuvastatakse, saate töölt puudutud aja eest töötasu nõuda töölepingu seaduse § 35 alusel ka selle aja eest, mil Te tööandja tegevuse tõttu ei saanud töötasu ega töövõimetushüvitist.


Vastas Meeli Miidla-Vanatalu.

Re: küsimus töösuhte kohta

20 Mär 2017, 18:35

1,maksu ja tolliametis minu töötamiste all on siis juunist kuni praeguseni kehtiv VÕS töövõtuleping sõlmitud.
2,avalduse tegin selle kuu alguses ja istun on juba see kolmapäev /22,03/.
3, kas ma saan nüüd õigesti aru, et kui kanne on TÖR olemas kui tööleping siis saan minna kas dekreeti või kergema töö puudumisel kohe samast päevast lehele? dekreedi kohta tean et peab alguskuupäeva ette teatama. kuid ma ei tea seda öelda, sest see nüüd viibib töösuhte selgumise tõttu.
5, kuidas saab arvutada töövõimetus hüvitist mis jäi saamata tööandja tegevuse tõttu, kui töösuhe tuvastatakse. ma sain 2 kuud haigekassalt hüvitist(dets ja jaanuar) kas nende alusel saan taodelda? et sama summa veebruari, märtsi eest.jne

Re: küsimus töösuhte kohta

24 Mär 2017, 11:51

Jah, kui töövaidluskomisjon tuvastab töösuhte, otsus jõustub ning tehakse kandemuudatus, siis saate kohe ka oma õigusi kasutama asuda.
Saate veebruari ja märtsi haigushüvitise nõude aluseks võtta jaanuarikuu eest makstud hüvitise summa.


Vastas Meeli Miidla-Vanatalu.

Re: küsimus töösuhte kohta

10 Apr 2017, 20:18

sain TI-lt otsuse enda kasuks. mis jõustub 29 aprill kui teine pool seda ei vaidlusta. nüüd selgus aga et see firma on vahetanud omaniku. kuid minu õigused sellele firmale(kaasa arvatud uuele omanikule) säilivad?

Re: küsimus töösuhte kohta

19 Apr 2017, 15:57

tere taas. TI ei oska vastata mu küsimusele, millal saan dekreeti minna. 29 märts sain oma otsuse. 30 päeva on nüüd ooteaeg, mil on õigus siis tööandjal see vaielda. 29 aprill peaks 30 päeva täis saama,arvasin et siis hakkabki kõik kehtima aga selgus et peale seda 30 päeva kui teen jõustumismärke taotluse TI-le teevad nemad alles päringu kohtule.. kes teab millal sealt vastus tuleb. esialgu kui arvasin et 30 aprillist jõustunud siis saan alustada 2 maist dekreeti. nüüd aga ei teagi millal on otsus jõus ja kõik kehtiv( ravikindlustus, tööleping) ma tunnen juba et katus sõidab, käi siin-seal. kõik kehitavad õlgu :( sest nagu nüüd selgus pean tööandjale dekreeti minekust samuti etteteatama 14 päeva. aga ma ei saa ju öelda täna talle et lähen dekreeti 2 mai 2017 kui vb selleks ajaks pole veel taastatud töölepingut :( nutt tuleb peale.

Re: küsimus töösuhte kohta

04 Mai 2017, 12:52

Tere,

Töölepingu seaduse par. § 112 lg. 1 sätestab, et töölepingud lähevad muutumatul kujul üle ettevõtte omandajale vastavalt võlaõigusseadusele, kui ettevõte jätkab sama või sarnast majandustegevust.

Sama paragrahvi lg. 3 keelab ettevõtte üleandjal ja omandajal tööleping üles öelda ettevõtte ülemineku tõttu.

Vastas Lia Niitaru

Re: küsimus töösuhte kohta

04 Mai 2017, 12:52

Tere,

Töölepingu seaduse § 59 lg. kohaselt on naisel õigus saada rasedus- ja sünnituspuhkust 140 kalendripäeva.
Sama paragrahvi lg. 2 sätestab, et rasedus- ja sünnituspuhkus muutub sissenõutavaks vähemalt 70 kalendripäeva enne arsti või ämmaemanda määratud eeldatavat sünnituse tähtpäeva.

Kuna seadus kasutab mõistet puhkuse sissenõutavaks muutumisest ei pea Te tööandjale rasedus- ja sünnituspuhkusele ette teatama.

Vastas Lia Niitaru

Vasta