Kadunud tööandja

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Kadunud tööandja

24 Mär 2017, 11:25

Mul on selline mure, et olen arvel firmas xxx OÜ, jäin sealt lapsehoolduspuhkusele ja nüüd peaksin hakkama tagasi tööle minema, aga mure on selles, et see firma ei tegutse enam aktiivselt. Kaks tööandjat oli mul, kuna nemad omavahel löpetasid koostöö siis üks tegi endale uue firma ja teisele jäi Terviseks, aga kuna teda ei ole enam vöimalik kätte saada, kuuldavasti ei pidanud ta enam Eestis olema, ei saa kuidagi teda kätte, et lepingut ära löpetada, Kuidas ma peaksin sellises olukorras käituma?

Re: Kadunud tööandja

24 Mär 2017, 11:28

Ettevõtte olukord ei ole kiita.
Maksu- ja Tolliameti andmetel on maksukohustuslasel xxx OÜ maksude ja maksete võlgu seisuga 23.03.2017 järgmiselt:
8 759,58

Maksu- ja Tolliameti andmetel on maksukohustuslasel xxx OÜ seisuga 23.03.2017 maksusummadelt arvutatud arvestuslik intress 1 568,53 eurot.
Maksukohustuslasel on maksuvõlg alates 10.03.2016.
Äriregistri andmetel on äriühingu aadress Türi tn 6, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 11313.
Peaksite sellel aadressil ning juhatuse liikmetele ja äriühingu kontaktaadressina märgitud e-postile saatma teate oma soovist tööle asuda (konkreetse kuupäevaga, vähemalt 2 nädalat ette) ning paludes selgitust, kas ettevõttel on Teile tööd anda või mitte.
Kindlasti jätke kõik saadetised alles, sest neid võib hiljem tõenditena vaja minna.
Kui Teile ei vastata ning reaalset kohta, kuhu tööle asuda ei ole (selles peate veenduma kohal käies, et ei ole), saate saata juriidilisel aadressil erakorralise ülesütlemise avalduse töölepingu seaduse § 91 lg 2 alusel põhjusel, et tööandja ei võimalda töötamist ega ole töötajale mingil moel kättesaadav.
Kõik kirjad saatke kõigil aadressidel, mis teile seoses ettevõttega teada on. See tähendab peate tegema kõik endast oleneva, et kirjad tööandjani toimetada ning Teile jääksid ka tõendid, et olete kõik endast oleneva teinud.
Kui Teie kirjadele mingit vastust ei saabu, saate pöörduda juba lõpparve nõudes töövaidluskomisjoni või kohtusse. Nõude aluseks saab olema Teie töölepingu ülesütlemine.
Vaadake ka: http://vana.laanlane.ee/article/t%C3%B6 ... andja-kaob


Vastas Meeli Miidla-Vanatalu.

Vasta