Korralduse tätimine

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Korralduse tätimine

20 Apr 2017, 09:11

Tere

Kas pean täitma otsese juhataja või kõrgema osakonna juhataja korraldust ja
kas pean olema isikuandmete volitatud töötleja ka kirjalikult (või nõuda seda kirjalikult), kui:
1. töötan rahvusvahelises ettevõttes ja oman töölepingut selle Eesti ettevõttega;
2. pean hakkama töötlema isikuandmeid (sakasa kodanike) - kopeerima andmeid teise kohta;
3. minu tööülesanded pole otseselt seotud andmetöötlusega;
4. selle ettevõtte Saksa ettevõtte andmekaitse inspektor on keelanud andmete töötlemise (andmete kopeerimise uude kohta) viisil, kuidas töökorraldus juhtidelt ette näeb;

Mulle tundub, et peaksin tööandjalt nõudma kirjalikku kinnitust, et olen volitatud andmete töötleja ning, et tegu on seotud tööga ja oman volitusi andmeid kopeerida.
Kas on ka alust nõuda dokumenteerimist ja keelduda ilma kirjalikku vormi viimata?

Re: Korralduse tätimine

01 Mai 2017, 20:46

Tere

Töölepingu seaduse par. 15 sätestab töötaja kohustuste leotelu. Nimetatud paragrahvi lg. 1 punkt 3 kohaselt töötaja täidab õigel ajal ja täpselt tööandja seaduslikke korraldusi.

Sama seaduse par. 17 näeb ette tööandja korralduse sisu alljärgenvalt:
Tööandja korraldus peab olema seotud töölepingus ettenähtud tööülesandega.
Korralduse andmisel peab tööandja mõistlikult arvestama töötaja huve ja õigusi.

Nimetatud paragravhi lg. 3 kehtestab, et töötaja ei pea täitma korraldust, mis ei ole seotud töölepingu, kollektiivlepingu ega seadusega. Korraldus, mis ei ole seotud töölepingu, kollektiivlepingu ega seadusega ja millest ei või kokkuleppel kõrvale kalduda või mis on vastuolus hea usu või mõistlikkuse põhimõttega, on tühine.

Seega on Teil õigus jätta täitmata töölepingu seaduse par. 17 lg. 3 kirjeldatud tööandja korraldus.

Vaidluste vältimiseks või nende hõlpsamaks lahendamiseks on mõistlik paluda, et tööandja annaks korralduse kirjalikus vormis.

Vastas Lia Niitaru

Vasta