küsimus

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

küsimus

09 Juun 2017, 08:59

Töötan Eesti Töötukassas.
Eile kutsus süroojuhataja ja juhtivkonsultant mu vestlusele ja mulle tehti suuline noomitus ning nõuti seletuskirja kuna olen Facebookis pannud like grupile " Tööbörs ei aita tööle". Olen likenud seda gruppi eesmärgiga olla kursis sealolevate kommentaaridega, ise ei ole ühtegi postitust kommenteerinud ega likenud. Kas antud olukorras suuline noomitus ja seletuskirja nõudmine on õigustatud? 22.06.17 on mul kvaliteedivestlus, kus kindlasti tuleb uuesti sellest juttu.


Lugupidamisega

Jekaterina Silde

Re: küsimus

14 Juun 2017, 07:45

Tere,

Teie küsimust puudutav peaks tulenema pooltevahelisest kokkuleppest. Kui töökorralduse reeglid, ametijuhend vm asutusesisene dokument, mida on Teile allkirja vastu tutvustatud, ei sisalda sellist keeldu, ei ole ka karistamiseks alust, kui praktikast ei tulene, et Teie teguviisi käsitletakse töötajapoolse kohustuse rikkumisena.Töötaja kohustused tulenevad TLS § 15, selle lõige 2 punkt 9 kohaselt hoidub töötaja tegudest, mis kahjustavad tööandja mainet või põhjustavad klientide või partnerite usaldamatust tööandja vastu. Kas tegemist on tööandjat kahjustava teoga, tuleb hinnata vastavalt olukorrale igal üksikjuhtumil eraldi.

Vastas Tiina Mölder
Eesti Õigusbüroo OÜ jurist

Vasta