Rasedus ja sünnituspuhkus ning korralinepuhkus

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Rasedus ja sünnituspuhkus ning korralinepuhkus

10 Juul 2017, 20:31

Tere,

palun väga nõu, kas olen saanud õigesti asjadest aru.
Plaanis on jääda rasedus- ja sünnitupuhkusele 30 päeva enne sünnitustähtaega, kuupäeval 21. oktoober 2017, sünnituse tähtaeg 20. november 2017. Mul oli saada 2017 aasta alguse seisuga kokku 30 päeva korralist puhkust(2 jääk+28).
Tänase seisuga olen sellest ära kasutanud 4 päeva, lisaks hetkel olen ka puhkusel 5 päeva, mis teeb kokku 9 päeva. Jääk 30.06 seisuga 12 päeva (6x2,33=~14, 14-4=10, 10+2=12)
Kui ma võtan välja ka ülejäänud 21 päeva, kas see tähendab, et võtan võlgu (Juba on ka planeeritud reisi jaoks puhkus, 14 päeva)? Kuna ma ei tööta 2017 aasta 12 kuud, vaid u. 9,5 kuud, see teeb 21 päeva, poole kuu eest ma puhkuse päevi juurde ei saa? Siis on mõistlikum töötada täpselt 1. oktoobrini.. Kuid kas 21 korralise puhkuse päevade juurde tohin ma arvestada ka 140 päeva rasedus ja sünnituspuhkuse eest? Mis teeb 11 päeva lisaks. Kas siis kokku saan puhkust võtta 32 päeva ni iet võlgu ei ole?
Võlgu võtta puhkust ei tahaks, st ette puhata. Soov on võtta välja töötatud aja eest puhkus, mis tuleb 9 kuud ja 11 päeva KUI see tuleb lisaks 140 päeva eest, kui kestab rasedus- ja sünnituspuhkus.
Lisaks selline küsimus, ettevõttes on ettenähtud maksta tööstaazi pealt boonust iga 5,10,15 jne aastate täitumisel. Minul täitub juubeli aasta detsembris, ma olen siis rasedus ja sünnituspuhkusel veel, kas sellisel juhul mulle makstakse boonus välja või siiski mitte?

Re: Rasedus ja sünnituspuhkus ning korralinepuhkus

18 Juul 2017, 06:53

Tere

Kuigi töötajale antakse puhkust kalendriaasta eest, kehtib põhimõte, et põhipuhkust teenitakse töötatud aja eest. Seega töötaja, kes ei viibi tööl, ei teeni ka puhkust. Teatud juhtudel teenitakse puhkust siiski ka siis, kui ei täideta töökohustusi – sellisteks juhtudeks on eelkõige ajutise töövõimetuse (nii töötaja haigestumine kui ka haige lapse põetamine) ja puhkuse aeg. (Töölepingu seadus § 68) Seega rasedus- ja sünnituspuhkuse aja eest teenib töötaja omakorda põhipuhkust, lapsehoolduspuhkuse eest aga mitte. Täpse arvestuse puhkusepäevade kohta aitab Teil kindlasti koostada Teie tööandja raamatupidamine või personaliosakond.

Töötatud aja eest boonuse maksmine ei tulene seadusest vaid on ettevõtte sisene regulatsioon. Seetõttu on raske kindlalt öelda, kas Teie boonust makstakse või mitte. Kuna aga viibite sel ajal veel puhkusel (rasedus- ja sünnituspuhkus) võib eeldada, et siiski makstakse. Täpse vastuse saate siiski oma tööandjalt.


Vastas Tiina Mölder
Eesti Õigusbüroo OÜ jurist

Vasta