Töölepingu üleminek lapsehoolduspuhkuse ajal

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Töölepingu üleminek lapsehoolduspuhkuse ajal

23 Aug 2017, 08:44

Tere!

Olen hetkel lapsehoolduspuhkusel ettevõttes , mille tegevusalaks on tootmine ja müük. Sain kolleegilt, kes on samuti lapsehoolduspuhkusel, teada, et ettevõtte müüs maha oma tootmise osa ning kolleegi tööleping viidi üle uutele omanikele ja uuele ettevõttele, mille nimeks sai . Mina aga ei saanud endiselt tööandjalt mingit teadaannet, et toimub ettevõtte müük ning minu tööleping ei läinud üle (kuna EMTAs pole töötamise registris midagi muutunud). Minu küsimus seisneb nüüd selles, et kas endisel omanikul on õigus valida, mis lepingud lähevad tootmise müügiga üle ja millised mitte? Minu ametikoht on samuti seotud tootmisprotsessiga (olin ostu-müügijuht) ja ametijuhendis on selgelt välja toodud, mis tööülesanded mul on ja et nad on seotud tootmisega.
Minu huvi oleks, et leping läheks ikka üle, kuna tõenäoliselt ta likvideerib allesjäänud ettevõtte ära, mina aga olen hetkel uuesti lapseootel ja selleks, et saada dekreedirahad, peab ettevõtte kinnitama mu sünnituslehte. Kuna meil on aga endise omanikuga halvad suhted, siis ta võib seda mitte teha meelega.
Samuti, kas uus ettevõtte omanik võib keelduda minu töölepingut üle võtma?

Re: Töölepingu üleminek lapsehoolduspuhkuse ajal

28 Aug 2017, 05:26

Tere,

Olukorras, kus ettevõte jätkab sama või sarnast majandustegevust, lähevad muutumatul kujul üle ka töölepingud, sealhulgas muud töösuhtest tulenevad õigused ja kohustused. Näiteks läheb uuele tööandjale automaatselt üle töötaja varalise vastutuse kokkulepe. Seetõttu on keelatud töölepingute ülesülesütlemine ettevõtte ülemineku tõttu. Töölepingu ülesütlemine muudel seadusest toodud põhjustel on üldjuhul lubatud (nt töötaja koondamine olukorras, kus ümberkorralduste tulemusena ei ole töötajale enam võimalik tööd pakkuda).
Töölepingu seadus § 93 lg 1 kohaselt ei või tööandja töölepingut rasedaga või naisega, kellel on õigus saada rasedus- ja sünnituspuhkust, või isikuga, kes kasutab lapsehoolduspuhkust või lapsendaja puhkust, üles öelda koondamise tõttu, välja arvatud tööandja tegevuse lõppemisel, tööandja pankroti väljakuulutamisel, kui tööandja tegevus lõpeb, või pankrotimenetluse lõpetamisel, pankrotti välja kuulutamata, raugemise tõttu. Seda aga vaid juhul, kui töötaja on teavitanud tööandjat oma rasedusest või rasedus- ja sünnituspuhkuse õigusest enne ülesütlemisavalduse kättesaamist või 14 kalendripäeva jooksul pärast seda. Tööandja nõudmisel peab töötaja esitama rasedust kinnitava arsti või ämmaemanda tõendi.
Teie küsimuse kohaselt aga tööandja tegevus ei lõpe, vaid antakse üle teisele ettevõtjale. Seega ei saa Teid ka eeltoodut arvesse võttes koondada.

Lugupidamisega

Tiina Mölder

Re: Töölepingu üleminek lapsehoolduspuhkuse ajal

31 Aug 2017, 13:48

Tere,

Teie tööandja ei pidanud ilmtingimata Teie lepingut üle andma, kui ka senises ettevõttes töö jätkub ning Teil on töötamise registris registreering selles ettevõttes. Kui Teil aga töötamise registris kummaski ettevõttes registreeringut ei ole, s.t. töötamine on lõpetatud, soovitaksin pöörduda töövaidluskomisjoni või kohtusse. Vastavaid dokumente saab aidata vormistada individuaalsel õigusnõustamisel. Registreeruda selleks on võimalik, valides Teile sobivaima nõustamiskoha, juristaitab.ee veebilehel.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta