Töölepingu lõpetamine ja täiendava lapsepuhkusepäevad

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Töölepingu lõpetamine ja täiendava lapsepuhkusepäevad

05 Sept 2017, 12:21

Tere,


Mure on mul järgmine, et ma soovin lõpetada oma praeguse tööandjaga töölepingu ja väljavõtta enne lepingu lõppemist ka kasutamata lapsepäevad.
Mul on see aasta veel välja võtmata täiendavad puhkusepäevad lapsepealt, kuna mul on alla kolme aastane laps , siis on kuus tööpäeva. Segadust on tekkitanud see, et väidetavalt ei saa neid päevi võtta nädalavahetustel, aga kui nädalas on 5 tööpäeva, siis kuidas on võimalik korraga need kuus päeva saada?
Kuna töötan graafikualusel, siis on minu tööpäevad ka nädalavahetustel, seega kui soovin võtta puhkust sellise arvestusega, et nädalavahetus jääb sisse, siis kas mul on see õigus? (Töölepingu seadusest ma sain aru, et on . )
Kuidas käituda sellises olukorras, kui tööandja keeldub mulle lisapuhkuse andmisest töölepingu lõpetamise ajal?
Kuna alustan uues kohas 01.11.2017, siis etteteavitus aeg on 30 kalendripäeva ning lapsepäevi tahan saada 6 tööpäeva enne töölepingu lõppemist, kas selline asi on üldse võimalik?

Teie poolset vastust ootama jäädes ning ette tänades,

Re: Töölepingu lõpetamine ja täiendava lapsepuhkusepäevad

15 Sept 2017, 07:41

Tere,

Korraga on lapsepuhkuse kasutamise õigus ühel isikul. Puhkust võib kasutada ühes osas või ositi.Seega võib kolm puhkusepäeva välja võtta isa ja ülejäänud kolm päeva kasutab hiljem ära ema või kasutab üks vanem ette nähtud 6 päeva osade kaupa. Kuna lapsepuhkust antakse töötaja tööpäevades, on töötaja tööpäevaks iga päev, millal töötaja tööülesandeid täidab, sõltumata selle pikkusest. Seega, kui nädalavahetuse päevad on Teie tööpäevad, võite kasutada puhkusepäevi ka siis.
Kui Te olete juba teinud tööandjale avalduse töölepingu lõpetamisest, aga tööleping veel kehtib, on Teil võimalik puhkusepäevad ära kasutada töölepingu kehtivuse ajal enne töölepingu lõppemist.

Vastas

Tiina Mölder
Eesti Õigusbüroo jurist

Vasta