Pean kohtusse andma Google-i

Foorumi reeglid
Küsimusi saab esitada ainult id-kaardiga.
Küsimuste esitamisel kuvatakse Teie ees- ja perekonnanimi.
Küsimustele vastatakse 5 tööpäeva jooksul.
Küsimustele ja vastustele ei saa esitada kommentaare.
Ebasobivad postitused kustutatakse.
Vasta
Postitusi: 1
Liitunud: 21 Veebr 2017, 18:35

Pean kohtusse andma Google-i

21 Veebr 2017, 18:45

Tere!

Võib tunduda teiste murede kõrval siin üsna absurdne teema, kuid kui oled sadu või tuhandeid tunde investeerinud millessegi ning see sult ära võetakse, siis on see õigustatud!

Minu mure: Minu kanal Youtubes on tänaseks jäädavalt "terminated". Minu enda materjal mille kokku editeerisin ja monteerisin oli seal üleval. Ketas varukoopiatega paraku täiesti kasutu ja purunenud. Veebruari esimesel päeval suleti kanal ja põhjendused on enam kui pinnapealsed. Kindlaid näiteid ei tooda ja rohkem ignoreeritakse.
Ma ei saa seda asja kahjuks nii jätta ning vajan seda materjali filmikooli pääsemiseks!
"Eksperdid" google foorumis ütlevad, et "mis läinud see läinud". Selline vastus mind ei rahulda ja selline lahendus enamgi mitte.

Minu küsimus: Kuidas pean alustama, et anda kohtusse Google-i? Minu soov on saada tagasi mulle kuuluv videomaterjal ning vaid heast südamest olen valmis pakkuma neile ka omaltpoolt mälupulka, kui nad download lingiga ise hakkama ei saa! Olen suhelnud oma tuttava juristiga mõned sõnad ja leiame mõlemad, et tegu on vargusega. Materjal on minu enda loodud!

Ja minu teine küsimus, milline jurist mind siinkohal aidata saab?

Postitusi: 4030
Liitunud: 18 Apr 2011, 17:06

Re: Pean kohtusse andma Google-i

22 Veebr 2017, 16:22

Google kui firma vastu kohtusse hagi või kaebuse esitamine on ilmselt keerukam ja aeganõudvam ning kallim, kui kogutud materjali taastamine. Google Inc. on paljurahvuseline tehnoloogia- ja tarkvaraettevõte, mille asutasid 7. novembril 1998 Stanfordi ülikooli doktorandid Larry Page ja Sergei Brin. 2015. aastast on Google'i omanikuks Alphabet Inc.
Firma peakontor asub Californias USA-s. Eestis Googl Inc. esindus puudub. Vastaja andmetel on isegi kõik firma serverid USA-s. Selleks, et nüüd esitada hagi Google Inc. vastu, peaksite leidma esindaja USA-s, kes advokaadina esindaks Teid kohtus. Üldine reegel on, et hagi esitatakse kohtusse kostja asukoha järgi.
On loodud küll selline firma nagu Google Eesti OÜ, kuid Teie küsimusele vastaja andmetel puudub antud firmal Google kaubamärgi esindusõigus. Kui Te soovite antud firma vastu nõude esitada, siis see on võimalik. Firma asub aadressil Väike-Ameerika 21-37 ja hagi tuleks esitada Harju Maakohtusse. Sellisel juhul aga on Teil lihtne leida esindaja mõnest Tallinnas asuvast advokaadibüroost.


Vastas Vambola Olli.

Vasta