hallitus ja liigniiskus

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

hallitus ja liigniiskus

31 Jaan 2018, 12:23

tere

Mure selline mul,et kortermaja on hallitust täis ja on liigniiske ja kelder alati märg.

Mu perel on raske elada koos hallitusega kuna hakkab juba tervisele mõjuma, kelle poole võiksin pöörduda, et maja tehtaks remont ära, Majal tuleks kiiresti remont ära teha 100% ulatuses, seinad ära soojustada, katus on mäda, vundament lasen vett läbi ja laguneb, ühiskoridor laguneb aken on mäda , koridoriuks põhimõtteliselt puudub. kõige tähtsam on see, et korteris puudub ventilatsioon . Valla poole olen pöördunud ei ole sealt abi saanud.

Re: hallitus ja liigniiskus

09 Veebr 2018, 05:41

Tere,

Teie küsimusest ei selgu kas kasutate elamispinda üürnikuna või olete korteriomandi omanik ja korteriühistu liige. Kui olete üürnik, on üürileandja kohustus tagada eluruumi vastavus nõuetele, kui aga olete korteriomanikuna korteriühistu liige, peate ise koos korteriühistu teiste liikmetega oma omandi korrasoleku eest hea seisma. Korteriomandi kaasomandi osa eseme tavapärase valitsemise küsimuste üle otsustavad korteriomanikud üldkoosolekul häälteenamuse alusel, kui korteriühistu põhikirjaga ei nähta ette rangemaid nõudeid. Selleks vajalike vahendite hankimiseks on võimalik võtta laenu, saada toetusi. Informatsiooni on võimalik saada ka Eesti Korteriühistute Liidult. Nebde veebileht asub aadressil: http://ekyl.ee/

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta