Kom.kulude võlg!?

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Kom.kulude võlg!?

28 Jaan 2011, 09:30

Tere!
Probleem on järgmine! Nimelt olen ma ühe korteri omanik, kus ma kunagi sees ei ole elanud. Nimelt ei ole mulle 4 aastat, ühelegi aadressile, ühtegi kom.kulude arvet tulnud (kuigi haldajale on edastatud kunagi minu kontaktid), ega ka teatatud vahepeal tekkinud võlgnevusest. Nüüd äkki teatati, et olete üle 10 000.- krooni võlgu ja makske ära! Teine küsimus on veel asja juures see, et alles nüüd valiti see firma ametlikult (koosoleku protokolliga) majavalitsejaks, mis või kes ta enne seda oli jääb mulle ka nagu segaseks?

Re: Kom.kulude võlg!?

09 Veebr 2011, 17:21

Kindlasti tekib 4 aasta jooksul maja haldamisega seotud kulusid ja teil on õigus küsida tekkinud võlgnevuse kalkulatsiooni.
Põhjendus, et te ei saanud ühtegi arvet, kahjuks eriti mõistlik põhjendus pole. Teine pool võib väita, et pani kõik arved teile postkasti.
Palun küsige majavalitsejalt, millise lepingu alusel ta enne teie maja haldas ja millised olid tema eelnevad õigused?

Vasta