Korteriühistu raamatupidaja eitab makseid

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Korteriühistu raamatupidaja eitab makseid

11 Sept 2015, 15:16

Tere
Olukord selline. Korteri Ühistu raamatupidaja on 5 kuud märkinud arvetel, et olen võlglane.
Tegelikult on arve tasutud.
Olen teinud pangast maksekorraldustest PDF väljavõtted ning edastanud raamatupidajale.
Ta jätkuvalt eirab väljavõtteid ning teeb raamatupidamis tarkvarast väljavõtteid, et võlgnevus. Palusin vaadata tal panga laekumisi ja vastavalt minu väljavõtetega võrrelda.
Seda ta kas ei tee või ei taha teha.
Juba nädalaega jauran ma temaga sel teemal. ta muudkui lisab, millise seaduse alusel raamatupidamine toimib aga sellest on mul täitsa ükskõik, kui ta suvatseb edasi väita et olen võlgnik.
Väljavõte raamatupidaja ühest kirjast - Raamatupidamine toimub vastavalt seadusele. Põhjuseks peetakse pangaväljavõte.
Veebruaris arvelt EE562200221021020495 saabumist raha sinult ei olnud.-
Ja selline väide jätkuvalt, KUIGI ma edastasin kõik vajalikud väljavõtted.
Lugupidamisega

Re: Korteriühistu raamatupidaja eitab makseid

14 Sept 2015, 10:52

Tekkinud olukorras peaksite pöörduma korteriühistu juhatuse poole. Selles olukorras on otstarbekas leida probleemile lahendus korteriühistu siseselt. Ilmselt võib tegemist olla arusaamatusega ja raamatupidaja viited raamatupidamisseadusele ei ole asjakohased, kui Te olete korteriühistu arved panga ülekannetega tasunud. Antud olukorras ei ole viga Teis, kui Te olete arved tasunud, vaid korteriühistu asjaajamises.


Vastas Vambola Olli.

Vasta