Maksehäire aastast 2008

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Maksehäire aastast 2008

05 Juul 2016, 09:34

Tere

Pöördun teie poole murega. Mul on aastast 2008 kehtiv maksehäire, mida olen pikemat aega soovinud lõpetada, aga ei suudeta, kuna firma ilmselt enam ei tegutse. Kõik suhtlused maksehäireregistriga on jäänud vastuseta. Korra sain sealt info, et võlaga tegeleb Creditreform Eesti, aga sinna helistades öeldi et nende ees mul kohustusi pole. Maksehäire ise on selline:
KEHTIVAD MAKSEHÄIRED
Algus Lõpp Maksehäire viimane suurus Maksehäire maksimum suurus Sisestaja tegevusvaldkond
SMS KIIRLAEN OÜ
08.04.2008 lõpetamata 65 - 320 65 - 320 Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused
Antud firmal on veel mingisugune koduleht, kus olevatele kontaktidele ei vastata. Seal on ka lisaks Creditreformi kontakt, mis näitab nende seotust, aga minu võlga nad ei leia. Samas tuli paar nädalat tagasi selline kiri, millele ma ka kohe vastasin, aga edasi ei midagist:
SMS Kiirlaen <info@smskiirlaen.ee>

22. juuni (13 päeva tagasi)



saajale mina, info

Tere

Vastuseks Teie kirjale anname teada, et maksehäireregistri sissekanne on korrektne. Teil on SMS Kiirlaen OÜ eest täitmata kohustused. Maksehäireregistri sissekanne lõpetatakse pärast võlgnevuse tasumist



Lugupidamsega,
SMS Kiirlaen



23. juuni (12 päeva tagasi)



saajale SMS

Tere

Palun täpsustage summat ja millest on võlgnevus tekkinud?

-- Ilma summadeta, lepingu viiteta ja et lihtsalt maksa ära see mingi asi.... Ma isegi maksaks, kui teaks mille eest ja miks, kuigi enam ei tahaks.

Re: Maksehäire aastast 2008

06 Juul 2016, 18:08

Interneti andmetel asub SMS Kiirlaen OÜ Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn (kontakt 625 8998). Sellele aadressile tuleks Teil teha kirjalik päring millal on laen võetud, milline summa on põhivõlgnevus ja viivise arvestus.

SMS laen on kiirlaen, mida saab võtta, saates laenuandjale kindlaksmääratud tekstiga SMSi. Taotlust ei ole vaja täita interneti teel, piisab vaid mobiiltelefonist. Klient peab olema registreeritud laenuandja süsteemis teenuse kasutajana. Seega leping ilmselt puudub.


Vastas Jana Kitter.

Vasta