Võlg!

Foorumi reeglid
Foorumi sihtgrupiks füüsilised isikud.
Küsimusi saab esitada ainult id-kaardiga.
Küsimuste esitamisel kuvatakse Teie ees- ja perekonnanimi.
Küsimustele vastatakse 5 tööpäeva jooksul.
Küsimustele ja vastustele ei saa esitada kommentaare.
Ebasobivad postitused kustutatakse.
Vasta
Postitusi: 1
Liitunud: 16 Aug 2016, 15:08

Võlg!

16 Aug 2016, 15:22

Mul on maksehäireregistris 2005-ndast aastast võlg Tele2 Eesti AS ees. Keeruliste raha probleemide pärast jäin võlgu ,mäletan ,et kunagi saadeti mulle isegi vist selle kohta ka kohtutäiturilt kirju aga kuna siis olin töötu ja ei olnud millestki maksta. Jätsin need kirjad tähelepanuta. Oli vist isegi e-riik.ee-s ,minu vastu algatatud täitetoimikutes kirjas. Kuid aastal 2014 jaanuaris soovisin ,saada endale pangakaart,üritasin oma võlgnevustest lahti saada( mul oli neid mitu) helistasin kõik kohtutäiturid läbi ,kes olid e riigis minu täitetoimikud üles pannud. Kuid tele2 võlaga ei tegele mitte keegi neist ja sealt on nüüd kõik võlad kustutatud. Kuhu või kelle poole peaksin pöörduma ,et maksehäireregistrist see vana võlg likvideeritakse. Kuna tele2 iseteenindusse ei saa ma juba mitu,mitu aastat ,et näha kas ma olen nende ees võlgnik ja mis summas .

Postitusi: 4030
Liitunud: 18 Apr 2011, 17:06

Re: Võlg!

17 Aug 2016, 12:25

Tele2 Eesti AS võib olla loovutanud Teie võla kellelegi teisele sissenõudjale. Saatke kirjalik päring aadressile info@tele2.ee. Teil on võimalik ka pöörduda Kohtutäiturite- ja Pankrotihaldurite Koja poole Parda 4, 10151 Tallinn ning paluda oma võlgade väljatrükki.

Võlgnevuse kustutamine
Eraisikute puhul - kui võlgnevus on lõpetatud, siis 3 a pärast. Kui võlgnevus ei ole tasutud, siis 13 a pärast. Ettevõtete puhul pole tähtaega, millal varasemad võlgnevused registrist eemaldada tuleks. Alati tasub võlausaldajaga suhelda ja püüda nendega kokkuleppele jõuda.


Vastas Jana Kitter.

Vasta