Võlg!

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Võlg!

16 Aug 2016, 15:22

Mul on maksehäireregistris 2005-ndast aastast võlg Tele2 Eesti AS ees. Keeruliste raha probleemide pärast jäin võlgu ,mäletan ,et kunagi saadeti mulle isegi vist selle kohta ka kohtutäiturilt kirju aga kuna siis olin töötu ja ei olnud millestki maksta. Jätsin need kirjad tähelepanuta. Oli vist isegi e-riik.ee-s ,minu vastu algatatud täitetoimikutes kirjas. Kuid aastal 2014 jaanuaris soovisin ,saada endale pangakaart,üritasin oma võlgnevustest lahti saada( mul oli neid mitu) helistasin kõik kohtutäiturid läbi ,kes olid e riigis minu täitetoimikud üles pannud. Kuid tele2 võlaga ei tegele mitte keegi neist ja sealt on nüüd kõik võlad kustutatud. Kuhu või kelle poole peaksin pöörduma ,et maksehäireregistrist see vana võlg likvideeritakse. Kuna tele2 iseteenindusse ei saa ma juba mitu,mitu aastat ,et näha kas ma olen nende ees võlgnik ja mis summas .

Re: Võlg!

17 Aug 2016, 12:25

Tele2 Eesti AS võib olla loovutanud Teie võla kellelegi teisele sissenõudjale. Saatke kirjalik päring aadressile info@tele2.ee. Teil on võimalik ka pöörduda Kohtutäiturite- ja Pankrotihaldurite Koja poole Parda 4, 10151 Tallinn ning paluda oma võlgade väljatrükki.

Võlgnevuse kustutamine
Eraisikute puhul - kui võlgnevus on lõpetatud, siis 3 a pärast. Kui võlgnevus ei ole tasutud, siis 13 a pärast. Ettevõtete puhul pole tähtaega, millal varasemad võlgnevused registrist eemaldada tuleks. Alati tasub võlausaldajaga suhelda ja püüda nendega kokkuleppele jõuda.


Vastas Jana Kitter.

Vasta