Kiirlaenude võlad

Foorumi reeglid
Foorumi sihtgrupiks füüsilised isikud.
Küsimusi saab esitada ainult id-kaardiga.
Küsimuste esitamisel kuvatakse Teie ees- ja perekonnanimi.
Küsimustele vastatakse 5 tööpäeva jooksul.
Küsimustele ja vastustele ei saa esitada kommentaare.
Ebasobivad postitused kustutatakse.
Vasta
Postitusi: 3
Liitunud: 16 Jaan 2018, 09:47

Kiirlaenude võlad

16 Jaan 2018, 10:19

Kas on olemas mingisugust seadust,mis nõuaks kiirlaenu andjatel kontrollida laenuvõtja maksesuutlikust või saavad kõik võtta igast firmast suvalt laenu.Kas laenuandjatel puudub igasugune kohustus uurida kellele nad laenu annavad.Kuna sai omal ajal tehtud suur viga ja võetud laene ,et maksta olemasolevaid jõudis asi sinna,et maksed on suuremad kui sissetulek.Nüüd on põhilised võlad inkassode käes.Läbirääkimisi pidades käitutakse üleolevalt.Lisaks on ikassod mõnele laenule topelt juurde pannud-- küsimus,et kas laenuandjatel puudub siis igasugune kohustus ja võivad anda laenu igale ühele..

OMA RAHA-3 laenu
TFB-1 laen
Coop-1 laen
Sms raha -1 laen
Sms Mony-3 laenu
Credit 24 -1 laen
Raha 24- 1laen
In Bank-1laen
Creditstar- 1 LAEN
fERRATUM (krediidikonto)

Kas sellises asjas on süü ka laenuandjal või on laenuvõtjal võimalik midagi ette võtta ja ennast kaitsta,kui inkassod ei soovi kokkuleppeid sõlmida--võlasummad ulatuvad kusagile 30000 kanti.palk sealjuures on 800-900 ,mis tegi ka lõpuks maksmise võimatuks.Kuumakseid tuli kokku umbes 1500 ..

Postitusi: 1347
Liitunud: 11 Apr 2017, 12:26

Re: Kiirlaenude võlad

22 Jaan 2018, 22:22

Tere,

Kui tegemist on täisealise vastutusvõimelise isiku võetud kohustustega, tuleb need ka täita ja vastutus kohustuste eest lasub siiski nende võtjal. Laenuandjal lasub sealjuures äririsk ja võimaluste piires kontrollitakse kindlasti laenutaotleja tausta.Teie probleemile lahenduse leidmine ei ole ilmselt pelgalt õiguslik küsimus, vaid olukorra lahendamiseks oleks vajalik sõlmida kokkuleppeid, maksegraafikuid jms.
Soovitan Teil oma küsimustele vastuse saamiseks pöörduda esmalt võlanõustaja poole. Võlanõustamisteenusest saate lähemalt lugeda ja võlnõustajate kontaktid leiate veebiaadressil http://www.evnl.ee/noustajad. Võlgnevustega seotud õiguslikke probleeme (ülemäärsed intressid, aegumised) saab parimal moel lahendada pöördudes individuaalsele õigusnõustamisele Teile sobivas nõustamiskohas registreerudes eelnevalt veebiaadressil www.juristaitab.ee

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta