Valed andmed lepingus ja vahekohus

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Valed andmed lepingus ja vahekohus

30 Nov 2017, 21:03

Küsimus.

Vahekohus on teinud otsuse minu kahjuks ,
Olen neile maile saatnud kuidas saab vahekohus teha vastuväiteid jne aga keegi ei pidanud mulle seda vajalikuks seletama.

Ainuke võimalus oli teha see avaldus,et ilma maakohtuta ei ole vahekohuse otsususel tunnustust või midagi taolist.
Siis oli umbes 3 kuud vaikus lõpetati menetlus.

Siis lõpuks tuli harju maakohult e-toimiku kaudu avaldus vahekohtu otsuse tunnustamiseks.
Kirjutasin kohtule ka omad selgitused, aga ei midagi , kohus otsustas vahekohtu nõude täimisele määrata.

Siis avastasin,et jubepealju oli lisatud trahvinõudeid ja üleüldse summa kuidagi suur ning lepingus olev auto mis järelmaksule võtsin ei ole üldse auto mis võtsin.
Seal oli mingi muu auto andmed.
Ning kuna asi käis veel läbi 3 manda firma siis minu pangaarvele auto eest rahasi ei jõudnud.
Raha kanti nn öelda 3mandale firmale ja sealt edasi kellelt kunagi sai auto ostetud.

Mainisin seda ka kohtus kirjas ,

Minuarust kas ei peaks kõik uuesti kohus läbi vaatama kui lepingus on valed andmed ?

Re: Valed andmed lepingus ja vahekohus

07 Dets 2017, 09:04

Tere,

Teie probleemi puhul võib olla küsimus erinevates asjaoludes, mis küsimusest ei selgu. Vastuste saamiseks soovitan pöörduda individuaalsele õigusnõustamisele. Eesti Õigusbüroo pakub justiitsministeeriumi toel nõustamisteenust enemuses linnades. Teenus on kliendile soodne (2 esimest tundi on kliendi jaoks tasuta), valida saab sobiva nõustamiskoha ja registreeruda on mugav veebilehel www.juristaitab.ee
Juristi vastuvõtule minnes võtke kindlasti kaasa kogu asjassepuutuv dokumentatsioon.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta