Mul on küsimus andmete kohta?

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Mul on küsimus andmete kohta?

21 Dets 2016, 14:49

Kas endine elukaaslane (lapse ema) tohib minu andmeid levitada ilma minu nõusolekuta?nt. edastada kolmandatele isikutele minu varasemaid töökohtasid, aadressi,telefoni numbrit ja muud infot ,kuigi me ei ela koos.

Lugupidamisega,

Re: Mul on küsimus andmete kohta?

22 Dets 2016, 19:59

Kui soovite tekkinud olukorda rahumeelsemalt lahendada, siis kõigepealt pöörduge inimese poole, kes Teie kohta Teie loata informatsiooni levitab ning paluge tal selline tegevus lõpetada. Kui inimene ei reageeri, pöörduge sama sooviga internetiportaali moderaatori poole, muidugi juhul, kui endine elukaaslane on informatsiooni levitanud interneti vahendusel . Kui ka see tegevus ei toonud tulemust, kirjutage oma murest veebikonstaablile. Kui veebikonstaabli sekkumisest ei ole kasu ja väärinfo on ikka avalikult kõikidele kättesaadav, pöörduge oma õiguste kaitseks kohtu poole.

Asjaolu, et ei elata koos ei ole määrav, ka kooselavad inimesed ei tohiks üksteise andmeid kolmandatele isikutele edastada, kui teine pool seda ei soovi.


Vastas Jana Kitter.

Vasta