küsimus panga kohta

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

küsimus panga kohta

21 Dets 2016, 20:30

kuna ka pank tegeles väljapressimisega kinnitades et ma pole kodulaenu 11 aastat maksnud ja pani meie kodu täituri kaudu müüki laenusumma oli eurodes 47454,00 ja nüüd lisandus veel 43000eurot ja seda summat nõuti hoopis teisele kontole ja sinna kuhu minu maksed laekusid-pank ei vasta korduvatele küsimistele VÕI ON VEEL MÕNEL SELLINE ARVAMUS ET MA POLE 11 AASTAT KODULAENU MAKSNUD kes peab kriminaalasja kohtusse viima,mina kohtuid ei usalda,vähemalt enda suhtes mitte kas politsei või kriminaalpolitsei põlvas pole ju ükski korter nii kallis

Re: küsimus panga kohta

22 Dets 2016, 19:54

Kahjuks on väga raske teie kirjast aru saada. Antud juhul puudub antud e-õigusabi portaalis vastavatel ekspertidel igasugune arvamus selle kohta, kas te olete pangalaenu 11 aastat maksnud või mitte! Seda tuleb dokumentaalselt tõendada ja mitte kolmandatele isikutele, vaid teisele lepingu poolele.

Kui teie võtsite pangast kodu ( elamu) soetamiseks laenu ja väidetavalt maksite korrektselt pangale laenu tagasi, siis olete väidetavalt oma kohustusi nõuetele vastavalt täitnud ja saate seda ka tõendada. Kui te laenukohustust panga ees täitnud ei ole, siis on pangal õigus notariaalselt sõlmitud leping suunata sundtäitmisele kohtutäiturile. Teie kirja kohaselt seda ka tehti ja teie kodu on pandud kohtutäituri kaudu enampakkumisele.

Kui te olete avastanud rikkumise ja te saate seda tõestada, siis peate esitama ISE avalduse politseile esitama.


Vastas Krista Paal.

Vasta