Põlva notari kohta

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Põlva notari kohta

05 Veebr 2017, 21:18

kas kagupiirkonnas võib Põlva notar teha mida ise tahab ja arvata et mul on kodulaenu maksmata 11 aastat ja teha tehingu kus puudub minu allkiri ja vigasid täis-seob abielutunnistus
nimelt tõkendiks takistuseks oli juba see asjaolu et 1999 aastal Eesti Energia ehitas meie rahade eest liini koos 250 ampriga ,mis kuulub nüüd ainuisikuliselt meie firmale, kes vähendas selle 63 amprini ehituse maksumus 319000eek
samuti on sissesõidutee meie oma
veel üks viga- meie firma pole enam ammu Eesti Energia klient
paistab et siin on palju minu jälgijaid-vaatamisi päris palju kes soovib minuga kontakti võtta kirjutage julgesti minu meilile vastan ja täpsustan väljapressimise asjaolusid

kõigil on võimalik karistusseadustikuga tutvuda
samuti ootan Justiitsministeeriumist vastust-notarid,täitutid kohtud kuuluvad ju Justiitsministeeriumi alluvusse

Re: Põlva notari kohta

06 Veebr 2017, 15:02

Lugupeetud küsija,

Oleme teile juba korduvalt mõista andnud, et teie küsimused on väljunud käesoleva foorumi pädevusest.
Kuna te ei kasuta oma postitustest lause algust ja lõppu tähistavat kirjavahemärgistust, on teie küsimustest väga raske aru saada.
Lisaks, palun ärge süüdistage oma tööd tegevaid ametiisikuid.

Palun oodake ära vastus Justiitsministeeriumist.



Eesti Juristide Liit.

Re: Põlva notari kohta

12 Veebr 2017, 21:11

mind siiski huvitab ka Teie vastus kas Põlva notar on minu suhtes õiglaselt käitunud ja mind tehingu juurde pole kutsunud kuigi palju vigasid tehingu dokumendis
1. elektriliini ainuomanik firma kes tegutses kohapeal elektriliini ehitas Eesti Energia mis läks maksma 319000 eek
2. samuti tee kuulub firmale
3.mina kui abikaasa pole sellega nõus
4. samuti on see vale et pole 11 aastat kodulaenu maksnud-või usute seda tõepoolest
5.objekti tegelik hind on 100000eurot
6.kas inkassofirmad võivad ka väljapressimise summasid välja nõuda-kui kõik on dokumentaalselt tõestatud
7.ei lähe need küsimused foorumi raamidest välja-Teie kui haritud juristid,peaksite oskama vastata küll
8.mu isiklikule meilile läbi selle foorumi on küsimusi ja huvitavaid kontakte tulnud
9. ootan siiski Teiepoolseid selgitusi
10,mul endal pole selliseid teadmisi

Re: Põlva notari kohta

13 Veebr 2017, 18:53

Taaskord peab märkima, et teie kirjast on üliraske aru saada. Proovin vastata.

1) Kui teie kinnistut läbib elektriliin, siis avalikes huvides seatakse teie kinnistule servituut. See liin ei ole arvatavasti eile rajatud, vaid on seal juba aastaid (vähemalt enne 2010.a.) ja teie nõusolekut antud juhul ei ole vaja küsida. Teie kinnistu peab avalikes huvides taluma kitsendusi.

2) Tee küsimuses sama probleem. Kui teie kinnistut läbib avalik tee, mis viib kas mõnele avalikule objektile või teistele kinnistutele, siis see tee ei saa kuuluda eraomandisse, kuna nagu te järgmises küsimuses märgite, see ei meeldi teie abikaasale ja teie abikaasa pole sellega rahul. Vältimaks lahkarvamusi ja tee sulgemisi ning komplikatsioone teiste kinnistute omanikega, ei anta teed eraomandisse, vaid jäetakse üldkasutatavaks. Selle tee eest ei maksa teie ka maamaksu ja see ei kuulu teie omandisse, seega pole teie nõusolekut tee kasutamise kohta vaja.

3) Minu uskumine võib olla ja võib ka mitte olla. See ei muuda teie olukorda. Kui teie olete 11 aastat kodulaenu maksnud, siis saate seda tõendada. Kui ei ole maksnud, saab seda võlausaldaja tõendada. Eesti juristide Liidus ei tööta selgeltnägijad, kes saavad ja võivad öelda, mida teie tegite või ei teinud.

4) Inkassofirma tegutseb talle esitatud tellimuse alusel. Inkassofirma ei hakka kohtu, võlausaldajate jms dokumente üle kontrollima. Teile on korduvalt selgitatud, et väljapressimine on kriminaalkuritegu ja sellega tegeleb politsei.

5) Teie küsimused väljuvad foorumi raamidest. Teie olete samuti haritud inimene ja peaksite saama oma probleemidest väga hästi aru. Juristid on samamoodi inimesed ja ei oska tihtipeale ebamõistlikele küsimustele vastata.



Vastas Krista Paal.

Vasta