Justiitsministeeriumi kohta

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Justiitsministeeriumi kohta

17 Veebr 2017, 19:12

kas Justiitsministeeriumil pole õigust notari ebaseaduslik tehing tühistada kuulub ta ju siiski Justiitministeeriumi alluvusse väljapressimiste summa on siiski üle 44000 euro ja ministeerium on teadlik minu probleemist kuid ei võta midagi ette ja ÄRGE KUSTUTAGE MINU POSTITUSI VAID MA OOTAN VASTUST JA LAHENDUST JUST JUSTIITSMINISTEERIUMI POOLT EI TAHA VEEL KA AJAKIRJANDUSE POOLE PÖÖRDUDA

Re: Justiitsministeeriumi kohta

17 Veebr 2017, 20:32

Teie küsimusele on juba vastatud:
Justiitsministeerium on seadustloov ja õiguspoliitikat juhtiv riigiasutus. Ministeeriumil puudub igasugune õigus tsiviilõiguslike tehingute tühistamiseks. Notaritehinguid saab kehtetuks tunnistada kohtu korras.

Kui on tegemist väljapressimisega, siis on see kuritegu ja seda menetleb politsei/ prokuratuur. Ka seda ei aruta ega menetle justiitsministeerium.


Keegi ei ole teie postitusi kustutanud, ent palun saage aru, et käesolev portaal ei ole koht, kus ennast välja elada ja erinevaid asutusi ja isikuid nimeliselt süüdistada.

Suurtähtede kasutamine internetikeskkonnas tähistab karjumist ning seda me käesolevas foorumis ei tolereeri.


Eesti Juristide Liit.

Vasta