Reisi tühistamine

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Reisi tühistamine

04 Apr 2017, 21:38

Minu mure saaks pigem omavahel kokkuleppele jõudes lahendada. Olen seda ka proovinud kuid...
Pidime sõbrannaga reisima minema. Kogu summa on makstud. Kuid olude sunnil pean loobuma reisist. Teavitasin teda ka ette, et ehk saab ta kellegi teise kaasa võtta. Müüksin oma osa soodsamalt maha ning enda
kuludega teeksin ka broneeringu ümber. Kuid täna (02.04.2017) teatas, et tühistab minu pileti ja selle summa mis saab, tagastab mulle (tegin tema kontole ülekanded kokku 416€ ning reis toimub alles mai lõpus).
Pakkusin ise, et ta võiks müüa pileti kellelegi oma sõbrannadest või elukaaslasele 350€. Kuid, kui ta nüüd tühistab siis saan tagasi vaid 40% enda osast ning ma pole sellega nõus. Ma pole nõus tühistamisega. Pigem
olen nõus, et minu osa eest osade kaupa makstakse kuid tema pole sellega nõus. Ma tõesti ei oska temaga rohkem sel teemal suhelda. Palun teie abi, et teaksin kas on mõni seadus mis mind siin aidata saaks.

Re: Reisi tühistamine

04 Apr 2017, 21:39

Kuidas te oma sõbrannaga suhtlema peate, seda ma ei tea. Miks te soovite sõbranna vahendusel oma reisi muuta, ümber vormistada jms?

Teie kirja kohaselt tellisite reisi ikka reisifirmalt, mitte oma sõbrannalt? Kuigi raha kandis reisifirmale üle teie sõbranna, pidi teie sõbranna esitama reiskorraldajale osalejate nimed (seega teie nime).

Kui te soovite reisist loobuda, siis palun võtke ühendust reiskorraldusfirmaga ja proovige mõlemaid kokkulepe leida.


Vastas Krista Paal.

Vasta