kas mul oleks võimalik võlga vähenda kohtu kaugu

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

kas mul oleks võimalik võlga vähenda kohtu kaugu

27 Apr 2018, 11:07

Teie ja OÜ BB Finance vahel sõlmitud lepingu nr. 2101654970 alusel väljastati Teile krediit. Lepingu kohaselt kohustusite tagastama krediidi lepingus ettenähtud tähtajal. Teil ei olnud võimalik tasuda nõuet tähtaegselt, mistõttu on võlgnevusele lisandunud kõrvalnõuded.
16.04.2018.a. sõlmis võlausaldaja nõudeõiguste loovutamise lepingu, mille alusel loovutas kõik laenulepingust nr. 2101654970 tulenevad nõuded Silver vastu, koos kõigi loovutamise hetkeks tekkinud ning tulevikus tekkida võivate kõrvalnõuetega, samuti kõigi tagatistega ning muude õigustega, Aktiva Finants OÜ-le (reg.kood: 10746479).

Andmed nõude kohta:
Võlausaldaja: Aktiva Finants OÜ (BB Finance OÜ)
Võlgnik: Silver
Nõude alus lepingu nr. 2101654970
Põhivõlgnevus: 491,21 EUR
Viivis: 291,00 EUR(seisuga 26.04.2018.a.)
Kõrvalnõuded: 82,54 EUR
VÕLGNEVUS KOKKU: 864,75 EUR

Re: kas mul oleks võimalik võlga vähenda kohtu kaugu

30 Apr 2018, 16:54

Tere,

Ilmselt on tegemist ammu võetud kohustusega, mis on antud üle inkassoettevõttele ning millele on aja jooksul lisandunud suured viivisintressid. Soovitan pöörduda individuaalsele õigusnõustamisele võttes kaasa nõude aluseks olevad ja nõuet puudutavad dokumendid, et leida parim lahendus tekkinud olukorrale. Nõustamisele saab registreeruda veebilehel www.juristaitab.ee

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta