Alluval alkoholiprobleemid

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Alluval alkoholiprobleemid

18 Mai 2018, 10:37

Olen väikese asutuse uus juht, pisut üle aasta. Ühel alluval on probleeme juba aastaid alkoholiga. Sama teema oli juba üleval eelmise juhi ajal. On kergemaid perioode ja on perioode, kus ma kahtlustan, et ta jälle tarbib. Meil on sellest paar korda juttu olnud. Ta on saanud hoiatuse, et järgmine kord ei piirdu ma enam jutuga, vaid tööleping lõpetatakse päevapealt. Ta on lubanud ennast kokku võtta. Ta töötab vastutusrikkal positsioonil, kus ei tohi olla tööl ei joobes ega jääknähtudega. Sellise teema väjlatulek oleks asutuse mainele väga kahjulik ning ka "Õhtuleht" ei ütleks heast loost ära :( Mitmed töötajad on taas minu poole pöördunud, et nad on tundnud tema suust lõhna ja, et õhtuti on näha teda ebakindlal sammul töölt lahkumas ja on olukordi, kus ta hoiab teistest eemale (kartuses vahele jääda?). Kas mul õigus teda kahtluse korral "puhuma" panna? Mulle ta väitis viimane kord, et ta kasutab sellist hästi kanget suuspreid, mis paneb suu õhetama. Võib olla ma olen täielik loll, et sellist juttu usun või tahan uskuda. Mul on õigus tema tööleping päeva pealt lõpetada kui ta viibib tööl alkoholijoobes. Kuidas aga seda tõendada? Reaalselt ta oma lapikuga taskus vahele ei ole jäänud ja tema isiklikes asjades ma sorida ei tohi.
Kui keegi viibib vastusturikkal tööpostil alkoholijoobe kahtlusega, ma ei saa ju tüüdata politseid, kes saaks teha alkotesti. Rooli istub ta pärast tööpäeva küll.

Re: Alluval alkoholiprobleemid

25 Mai 2018, 12:14

Tere,

Töölepingu seaduses ei ole küll otsesõnu öeldud, et alkoholijoobes tööl viibida ei tohi, küll aga ütleb Tööohutuse ja töötervishoiu seadus (edaspidi TTOS), et tööandja on kohustatud töölt kõrvaldama alkoholi, narkootilises või toksilises joobes või psühhotroopsete ainete mõju all oleva töötaja.
Kahjuks ei ole võimalik otsest vastust anda, kuidas saaks tööandja joovet tuvastada nii, et hiljem vaidlustes probleeme ei tekiks. See tööandja jaoks nii olulise tähtsusega toimingu läbiviimise kord on siiani õigusaktidega reguleerimata.
Tööinspektsioon on soovitanud selleks, et hiljem oleks võimalik töötaja poolset rikkumist tõendada, olukord fikseerida
ja teha akt. Antud dokumenti võib nimetada näiteks joobe tuvastamise aktiks. Tööandja saab juhtumi tunnistajateks kaasata teisi töötajaid. Aktis tuleks kirjeldada, mis kellaajal ja kus kohas tööülesandeid täites on töötaja joobeseisundis ning loetleda tunnused, mille alusel tööandja ja tunnistajad hindavad, et töötaja on joobes.
Töötaja nõusolekul võib kasutada ka alkomeetrisse puhumist.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta