probleem pankroti menetluses

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

probleem pankroti menetluses

24 Mai 2018, 13:56

Tere.Mul käib hetkel võlgadest vabastamise menetlus.17.01.2018 esitasin kohtule järelpärimise.Kohtukanseleist saadud andmete põhjal menetlust lõpetatud pole.Viivitatud on kuna 04.03.2018 saatis usaldusisik kirja mille sisu ei puutu üldse järelpärimise menetlusse ta pidi aru andma Tartu maakohtule,mil viisil ta on arvutanud töötasust kinnipidamise seega kirjale vastama pidi ta kohtujuristile,aga mitte järelvalve kohtunikule.26.03.2018.saatis usaldusisik uue kirja kohtule kus ta palus menetleda kas ja kui palju võib ta kinni pidada minu tööövõimetus toetusest,minu arust ka see kiri ei puutu järepärimise menetlusse.08.05.2015.esitasin kohtuesimehele avalduse paludes tema seisukohta järelepärimise menetluse suhtes.Mul on soov teada,et kui ka kohtu esimees ei vasta,kas mul on õigus kuskile mujale kaebus esitada

Re: probleem pankroti menetluses

31 Mai 2018, 23:23

Tere,

Kohtu tegevuse hindamine ei saa olla käesoleva foorumi ülesandeks. Kohus menetleb taotlusi ja avaldusi reeglite kohaselt ning vastavalt oma töökoormusele. Kui avaldus on esitatud korrektselt, saate kindlasti ka vastuse. Teie arvamus viivituse põhjustest on esitatud küsimusest lähtuvalt hinnanguline ning Teil puudub teave miks menetlus venib. Kahjuks ei ole fakte teadmata võimalik ka vastajal kohtu tegevust kommenteerida.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta