tööõnnetus 2

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

tööõnnetus 2

02 Juul 2018, 08:14

Tere. Kaotasin tööõnnetuses töövõime .Arvan et tööandja on osaliselt vastutav. 15.11.2017 pöördusin Eesti Õigusbüroo OÜ poole nõu ja abi saamiseks (leping nr.4274). Olen kohtunud juristiga 2korda,esitanud erinevaid dokumente,vahetanud meile,maksnud 2 korda 5€. Tahan teada , kui kaua kesmiselt hagi koostamine ja kohtule esitamine aega võtab ja kas selleks kulunud aeg (hetkel 7,5kuud),on võrdelises seoses mulle esitatava ave suurusega?

Re: tööõnnetus 2

06 Juul 2018, 23:10

Tere,

Kahjuks on foorumis võimatu hinnata kellegi tööd. Hagi ettevalmistamiseks kuluv aeg sõltub eelkõige olemasolevatest materjalidest, samuti juristi töökoormusest.
Teid huvitavatele küsimustele saab vastata siiski vaid Teie asjaga tegelev jurist ise. Kui juristi tööstiilis on midagi arusaamatu, soovitan seda temalt otse küsida.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Re: tööõnnetus 2

16 Aug 2018, 06:58

Tere jälle !
Pöördusin Eesti Õigusbüroo poole,kes määras minule juristi.Mulle ei tundu ,et sellest hetkest muutus see minu ja
jurist Posti vaheliseks eraasjaks.
Millised hoovad on minul mõjutamaks üht juristi oma tööd tegema? Või on?

Re: tööõnnetus 2

31 Aug 2018, 15:01

Tere,

Soovitan jätkuvalt oma küsimused esitada Teid nõustanud juristile. Vajadusel on võimalik pöörduda ka Eesti Õigusbüroo klienditoe poole telefonil 6 880 400 või e-posti teel abi@juristaitab.ee. Klienditugi saab Teie ja juristi suhtlust vahendada, samuti vajadusel määrata Teile uue juristi.
Foorumis kahjuks Teie probleemi lahendada ei saa.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta