Parkimine Ravi tn Tallinnas

Foorumi reeglid
Küsimusi saab esitada ainult id-kaardiga.
Küsimuste esitamisel kuvatakse Teie ees- ja perekonnanimi.
Küsimustele vastatakse 5 tööpäeva jooksul.
Küsimustele ja vastustele ei saa esitada kommentaare.
Ebasobivad postitused kustutatakse.
Vasta
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Dets 2018, 12:19

Parkimine Ravi tn Tallinnas

13 Dets 2018, 12:52

Tere

Parkisin täna hommikul Ida-Tallinna Keskhaigla esisel tänaval aadressiga Ravi tn 18 ja enda üllatuseks olin saanud viivistasu otsuse Liiklusseaduse §188 lõige 1 punkt 1 "Parkimistasu on maskmata". Samas olin veendunud, et oskan tänava alguses olevaid liiklusmärke õigesti tõlgendada ja tohin parkimiskellaga 2h seal tasuta parkida. Näitasin antud liiklusmärkidest tehtud pilti mitmele oma tuttavale ja keegi ei osanud nende märkide õiget mõtet ära arvata. Samas polnud ma ka ainuke, kes sellel tänaval viivistasu otsuse oli saanud.
Pöördungi teie poole küsimusega, et kas selline liiklusmärk on üheselt mõistetav, pole liialt eksitav ja kas mul on õigus lasta oma viivistasu otsus tühistada?
Liiklusmärgist tehtud pilt on nähtav allpool.

Tänan

Pilt

Pildi URL:
https://1drv.ms/u/s!AlcVXWnboGASxQrK2zW9d7yofkdJ

Postitusi: 1529
Liitunud: 11 Apr 2017, 12:26

Re: Parkimine Ravi tn Tallinnas

20 Dets 2018, 12:50

Tere,

Fotol olev liiklusmärk võib olla kirjeldatud olukorras tõepoolest eksitav, seetõttu soovitan pöörduda vaidega Tallinna Linnavalitsuse poole. Kui mootorsõiduki omanik või vastutav kasutaja leiab, et viivistasu otsusega on rikutud tema õigusi, siis on õigus vastavalt Kohalike maksude seadusele § 16 ja Maksekorralduse seaduse § 138 alusel ning seaduses märgitud tähtaja jooksul esitada vaie Tallinna Linnavalitsusele või kaebus Halduskohtule. Vaidele lisage ka foto liiklusmärgist. Täpsemalt vaide esitamisest saab lugeda ja trahviotsust ka vaidlustada veebilehel https://www.parkimine.ee/iseteenindus/t ... tasu-otsus

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta