Tähtajaline leping ja dekreet.

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Tähtajaline leping ja dekreet.

14 Mär 2019, 21:03

Tere!

Mul on küsimus,kui mul on aastane leping tööandjaga ja jään lapseootele.Pärast dekreeti lõppemist,kas mu tööleping kestab veel või tööandja lõpetab lepingu?

Tänades

Re: Tähtajaline leping ja dekreet.

22 Mär 2019, 11:41

Tere,

tähtajaline tööleping on sõlmitud kindlaks tähtajaks, tähajaks võib olla konkreetne kuupäev või mingi sündmuse saabumine. Kui tähtajalise lepinguga töötaja jääb lapsehoolduspuhkusele enne tähtaja lõppu, siis lapsehoolduspuhkus iseenesest ei lõpeta töösuhet. Tööleping lõpeb ka sellisel juhul tähtaja saabumisega.
Kehtiva töölepingu puhul on Teil õigus sünnitushüvitisele, mida makstakse töökohustustest vabastamise esimesest päevast alates ning ühe kalendripäeva eest 100% kalendripäeva keskmisest tulust. Kui rasedus- ja sünnituspuhkusele minnes on Teil kehtiv tööleping, on Teil õigus ka sünnitushüvitisele. Vanemahüvitisele on Teil õigus olenemata kehtiva töösuhte olemasolust ehk seda Te saate ka siis, kui Te ei tööta. Hüvitise suurus arvutatakse Teie eelmise kalendriaasta ühe kalendrikuu keskmise tulu alusel.


Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta