Bolt foods blokeerib konto

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Bolt foods blokeerib konto

23 Dets 2019, 19:56

Tere

Olen(olin) bolt food kuller.
Tellisin kulleriga endale mitu jooki üks haaval. Tegin 25 tellimust kulleriga kohale toomise tellimusega. Kuna 24 neist tegi üks ja sama kuller blokeeriti see kuller ära ja kuller ei saa ka selle eest tasu ning bolt foods rikub sellega kulleri õigusi, mida teha?
Kuller ja tellija on samad inimesed. Bolt Support ei vasta ning viitas blokeerimise põhjusteks lg 9 punktid 9.1 ja 9.3 link: https://food.bolt.eu/static/bolt_client ... 8f4ac7.pdf Lisana pole mingit lepingut. Ning pole kuskil neil kirjas, et ma ei tohi ise endale tellimusi teha. Mainiti, et treeningul on räägitud ja lepingule alla kirjutatud, kuid sellist asja pole!
Bolt foods on sellega tekitanud kohaletoomise kahju kullerile 24 tellimuse (124euro) ulatuses, mida teha?

Re: Bolt foods blokeerib konto

30 Dets 2019, 22:24

Tere

Esitatud andmete põhjal ei ole kahjuks võimalik olukorrale hinnangut anda. Küsimuse sisust selgub, et tegemist on Bolt ja kulleri vahelise vaidlusega. Seega on oluline milline leping on sõlmitud, millised on selle tingimused, mis liiki lepinguga on tegemist, kas on veel mingeid lisadokumente jne.
Soovitan küsimusega pöörduda individuaalsele õigusnõustamisele registreerudes eelnevalt veebilehel www.juristaitab.ee, et koostöös juristiga, tuginedes kõigile asjaoludele ja olemasolevatele dokumentidele, kohane lahendus leida.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta