Söiduki juhtimisõiguse taotlemine.

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Söiduki juhtimisõiguse taotlemine.

17 Veebr 2020, 11:04

Tere

Ma olen astunud autokooli,aga olen oma karistuste osas ebakindel.
E-toimikute lehel näitab,et kehtivate karistuste ja võlgnevuste kohta "teave puudub". Eeldan,et on aegnud,aga pole kindel.
Karistuseks oli rahatrahv ja lisakaristus juhtimisõiguse peatamine 1 aastaks peale rahatrahvi maksmist vist.
Täpselt ei mäleta kuna see oli 5 aastat tagasi ja dokumentatsioon sellekohta kadunud.
Siit ka paar rumalat küsimust. Kas on võimalik oma karistuste kohta ka mujalt uurida?
Kui trahv on kehtiv ja see ära maksta, kas mul on õigus taodelda lisakaristuse tühistamist?

Re: Söiduki juhtimisõiguse taotlemine.

25 Veebr 2020, 16:08

Tere

Täpseima informatsiooni saate siiski karistusregistrist. E-toimikust päringut tehes pärige nii kehtivate kui ka arhiveeritud karistuste kohta. Sel juhul on päringu vastuses täpselt näha nii karistuse liik, teo kvalifikatsioon, kui ka kuupäev, millal karistus on täidetud.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta