Tele2 interneti leping

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Tele2 interneti leping

02 Mai 2012, 15:32

Tere!

Sai sõlmitud Tele2'ga interneti teenuse leping internetis.
Nüüd kui lepingut oli vaja vaadata märkasin lepingus punkti kus kuumaks on 0,00 €
Kas mul on alust teenuse eest antud hinda küsida või vähemalt tähtajalist lepingut enne tähtaega lõpetada ebakorrektselt täidetud lepingu tõttu ?

Kopi-Paste lepingust:
TEENUSED
Internet arvutis Medium
Kuumaks (EUR): 0,00
Kliendi kinnitused:
1.kinnitan, et minu poolt esitatud andmed on õiged;
2.kinnitan, et olen elektroonilist kanalit kaudu identifitseeritud ja minu elektrooniline kinnitus on samaväärne minu omakäelise allkirjaga
3.olen tutvunud ja nõustun Lepingu lahutamatuks osaks olevate Tele2 teenuste kasutamise tingimustega, Järelmaksu tingimustega, Tele2 interneti kasutamise tingimustega, valitud
teenuspaketi ja lisateenuste tingimustega ning Tele2 hinnakirjaga ja kohustun neid täitma;
4.kinnitan, et olen teadlik, et kõikide Tele2 teenuspakettide ja lisateenuste kasutamise tingimusi reguleerivad lisaks Tele2 teenuste kasutamise tingimustele vastava teenuspaketi või
lisateenuse tingimused ning teenuspaketi või lisateenuse tellimisel muutuvad need tingimused Lepingu osaks;
5.kinnitan, et saan aru, et Lepingus sätestatud krediidilimiidi ületamisel on Tele2-l üksnes õigus, kuid puudub kohustus, piirata teenuste osutamist minule;
6.nõustun Lepingu täitmise tagamiseks minu poolt Lepingust tulenevate või Lepinguga seotud kohustuste täitmata jätmise korral sellega seonduvate andmete avaldamisega AS-i
Krediidiinfo maksehäireregistris, kus kõnealused isikuandmed on kättesaadavad kuni 3 aasta möödumiseni vastavate kohustuste kohasest täitmisest.
Kõikide eespool nimetatud tingimustega ja Tele2 hinnakirjaga on võimalik tutvuda Tele2 kodulehel internetis www.tele2.ee, Tele2 infotelefonil 686 6866 ning Tele2 müügiesindustes
ja edasimüüjate juures.

Re: Tele2 interneti leping

10 Mai 2012, 07:40

Tere,

kui lepingus on kokkulepitud kuumaks 0 eurot, kuid Teile on esitatud just kuumaksu arveid, siis tuleks esitada järeleparimine ja alusetult võetud tasu osas tagasinõudeavaldus Tele2-le.

Vastas: Evelyn Bach, SA Õigusteenuste Büroo

Vasta