Suur mure

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Suur mure

24 Veebr 2011, 10:54

Mul on suur mure ...kas saab teha ültse midagi kui on inimene mult raha välja petnud ja ma ei saa seda tagasi olen juba kodust ilma jäämas ja kontod on kõik kinni...
selle loo algus on nii ...et mu ema andis ühele kurikaelale meie kodu tagatiseks laenusaamisel ja ta lubas selle ilusti ära maksta aga ei tenud seda siis pidin mina laenu võtma,et me korter päästa maha müümisest ja ta pidi seda maksma aga ei teinud jälle ..siis sain netist teada kui gugeldasin selle kelmi nime et ta on varemgi nii teinud..(Andree Laurus)
Nüüd on meie kodu kohtutäituri kästutses ja see müüakse maha kuna mul polnud kah võimalusi maksta seda kuna olen lapsega kodune...Kas on ültse mingi võimalus et saan saan midagi teha avalduse politseisse et sellest kasu kah oleks ...Ma tõesti ei oska midagi teha ega kuhugi pöörduda...

Re: Suur mure

23 Mär 2011, 15:05

Kui saate isiku kelmust tõendada ja Teie poolt temale laenusummade üleandmist dokumentide alusel (maksekorraldused, ülekanded jms) põhjendada, siis on võimalik kohtu korras laenatud summa ja tekkinud kulud välja nõuda.
Kahjuks on tõsiasi, et käenduse andmist (tagatist) peab alati hoolikalt kaaluma ja inimeste usaldamine saab siinkohal väga saatuslikuks.

Vasta