Nõudekiri

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Nõudekiri

22 Apr 2018, 09:36

Tere!Mul on selline mure.Tegin XXXXXXX suulise kokkuleppe.et ta elab minu saunas nädal aega ja pakkus ise mulle selle eest 500 eurot.Olin nõus selle pakkumisega,sest ta oli alkohoolik ja kutsus sinna oma joomakaaslased.Kasutasid minu küttepuid,sest oli novembrikuu.Olingi selle pakkumisega nõus.
Ta tegi pangaülekande firma arvelt,milles ta oli juhatuse liige. Märtsikuus suri XXXXXXX ära ja tema tütar yyyyyy nõuab seda summat tagasi.Saadan teile selle nõudekirja,mis ta mulle saatis.
Olen väga tänulik,kui saaksite aidata!Vastust ootama jäädes!

Re: Nõudekiri

27 Apr 2018, 17:38

Tere,

Kahjuks ei saa foorumi keskkonnas konkreetseid dokumente hinnata, ka ei näe vastaja nõudekirja, millele viitate. Soovitan Teil nõudekirjaga pöörduda individuaalsele õigusnõustamisele, milleks saate registreeruda veebilehel www.juristaitab.ee. Registreerudes saate valida nii kohtumisega nõustamise kui veebinõustamise. Ehkki Teie küsimuses sisalduva informatsiooni põhjal saab arvata, et tütrel puudub nõudeks alus, tuleks see ikkagi välja selgitada konkreetse dokumendiga tutvudes.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta