Segadus parkimisega.

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Segadus parkimisega.

02 Aug 2015, 10:21

Tere,

Sai pargitud Veerenni ja Herne ristis olevas parklas. Autost väljudes jäi silma tsoon cp70 ja sai pandud mobiilne parkimine. Tagasi tulles selgus aga, et olin parkinud hoopis linna alal ja kenasti trahv kojamehe vahel. Linnaga suheldes mingit armu ei anta. Siinkohal tunnen suurt ülekohut ja 31 eurot lihtsalt eimillegi eest sisse nõuda on puhtalt kuritegelik. Ma ei ole millegiga trahvi välja teeninud, ma ju maksin parkimise eest. Inimlikult on ju kõik arusaadav ja kellaajad trahvikviitungil, ning mobiilsel parkimisel tõestavad, et tekkis väike arusaamatus. Kuidas käitun?

Re: Segadus parkimisega.

03 Aug 2015, 11:14

Trahv määrati Teile selle eest, et Te olite eksituses ja parkisite linna alal ning sisuliselt oli parkimise eest tasumata. Määratud trahvi ehk viivistasu tühistamiseks peaksite pöörduma kaebusega halduskohtusse ja taotlema määratud karistuse tühistamist. See on võimalik 30 päeva jooksul arvates vastavast otsusest teada saamisest.


Vastas Vambola Olli.

Vasta