Otsutamine ja isetegevus

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Otsutamine ja isetegevus

03 Juun 2011, 10:49

Tere. Kui on mõlemal vanemal ühised õigused laste kohapealt ja on ka lastekaitses paika pandud kohtumisajad paika, millal lapsed käivad vanema juures, aga ei peeta graafikust kinni, tehakse isetegevust ja ignoreeritakse, tehakse, mis heaks arvatakse jne jne manipuleeritakse lapsi ja lastega, kuhu ma pöörduma pean. Ma ei saa lastekaitsest abi, olen käind oma probleemidest mitmeid kordi vestlemas, kus on abitud tulemused. Mida ma tegema pean, olen täielikult abitu??

Re: Otsutamine ja isetegevus

12 Juun 2011, 19:44

Kui lastekaitse ei suuda abi pakkuda, siis tuleb avaldus esitada elukoha järgsele Maakohtule. Avalduses tuleb täpsustada, mida nõutakse. Kuna perevaidlused on komplitseeritud ja personaalsed, soovitan võimaluse korral pöörduda õigusnõustaja poole, kes aitab formuleerida nõuet ja kohtule dokumenti koostada. Kohtumenetluses saab taotleda esialgset õiguskaitset suhtlemiskorra osas, et vastaspool järgiks suhtlemise graafikut. Suhtlemise graafiku järgimine on vajalik selleks, et tagada lastele stabiilne elurütm.

Vasta