lapse ainuhooldus

Foorumi reeglid
Foorumi sihtgrupiks füüsilised isikud.
Küsimusi saab esitada ainult id-kaardiga.
Küsimuste esitamisel kuvatakse Teie ees- ja perekonnanimi.
Küsimustele vastatakse 5 tööpäeva jooksul.
Küsimustele ja vastustele ei saa esitada kommentaare.
Ebasobivad postitused kustutatakse.
Vasta
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Veebr 2017, 13:07

lapse ainuhooldus

09 Apr 2017, 08:31

mure selline elame naisega lahus seaduslikult oleme abielus,veel
laps elab minu juures käib koolis jne ehk on kindlustatud tema vaimne ja füüsiline areng ja väga head elutingimused.
naisel seevastu on uue elukaaslasega pisike korter.teises linnas
mure algas sellest et naine võttis kokkuleppel lapse enda juurde nädalavahetuseks ja mulle ei öelda kus on laps ja varjatakse tema asukohta telefonile ei vastata jne tagatipuks läks naine siis kui laps magama pandud ööklubisse pidu panema ja on tekkinud naise käitumisest tingitult oht lapse turvalisusele kuna ma ei tea kus ta on ja kellega ta on .
kas see oleks piisav põhjus naiselt otsustusõiguse äravõtmisekjs et mina kui isa otsustaksin ainuisikuliselt kus ja kellega laps on.
ma usun et naine ei soovi lapsele halba kuid leian ka et nt minuga olles on emal võimalik igalajal tulla teda vaatama ja talle helistada.
lõpptulemusena kardan lapse turvalisuse pärast

Postitusi: 4030
Liitunud: 18 Apr 2011, 17:06

Re: lapse ainuhooldus

10 Apr 2017, 12:16

Saan teie kirjast aru, et kokkuleppele lubasite lapse nädalavahetuseks ema juurde. Nüüd olukord, kus last ei ole tagasi toodud ja te ei tea, kus laps elab?

Palun pöörduge oma probleemiga kohaliku omavalitsuse lastekaitse töötaja poole, kes aitab teil saada emaga kontakti ja saate infot lapse olukorra kohta. Lastekaitseametnikuga koostöös võetakse teise linna/ valla lastekaitseametnikuga ühendust ja kontrollitakse lapse seisundit ja elamistingimusi. Palun seda teha koheselt, mitte jääda asja kulgemist ootama!

Edasiste arusaamatuste vältimiseks palun leppige emaga kokku lapse elukohas ( viibimiskohas) ja lapsega suhtlemise kord. Kui te kokkulepet ei saavuta, siis on võimalik pöörduda kohtu poole ja taotleda lapse viibimiskoha ja suhtluskorra määramist.


Vastas Krista Paal.

Vasta