arhiiv

Foorumi reeglid
Foorumi sihtgrupiks füüsilised isikud.
Küsimusi saab esitada ainult id-kaardiga.
Küsimuste esitamisel kuvatakse Teie ees- ja perekonnanimi.
Küsimustele vastatakse 5 tööpäeva jooksul.
Küsimustele ja vastustele ei saa esitada kommentaare.
Ebasobivad postitused kustutatakse.
Vasta
Postitusi: 3
Liitunud: 07 Dets 2016, 23:35

arhiiv

07 Dets 2016, 23:41

Tere!

Probleem järgmine: pärisin oma vanaisalt kõik õigused ja kohustused tulenevalt ühest maadetagastuse kohtuvaidluses. tegeles teemaga M. Pajo aga mingi hetk tal polnud enam aega ja andis erinevaid kohtuid läbinud paberiportsu mulle tagasi. sain kontakti jurist nimega T.Pill ja lubas asjaga tegeleda,sai kogu see otsuste ja määruste kirjapatakas temani toimetatud. Olin ise pikalt välismaal ja polnud aega teemaga tegeleda ja nüüd kui mul aega on võtsin T.Pilliga ühendust. Tema teatas :Olen lapsehoolduspuhkusel ja hetkel tööasjadega ei tegele. Naasen tööle ca aasta pärast.
Seoses büroo tegevuse peatamisega ning rendilepingute lõpetamisega ei ole me säilitanud ka oma arhiivi.
See siis tähendab et kõik mis selle kohtusaagaga seotud otsused ja kõik muu on kadunud. Kas ja kuidas oleks võimalik need kusagilt kohtu arhiividest kätte saada?

Parimat,

Postitusi: 4030
Liitunud: 18 Apr 2011, 17:06

Re: arhiiv

09 Dets 2016, 16:09

Väga kurb lugu! Kas te andsite juristile originaaldokumendid või koopiad? Võib ju juhtuda, et olete originaaldokumendid endal säilitanud ja siis saate neid taastada. Kas saan õigesti aru, et olete juba kohtu poole pöördunud? Kui jah, siis saate kohtule teha päringu oma hagiavalduse olukorrast. Kui te olete midagigi kohtule esitanud ja need on otsust ootama jäänud, siis võib eeldada, et dokumendid võivad olla säilinud.

Lisaks võivad olla teie taotlused ja dokumendid (koopiad) maavalitsuses, kuhu te õigusvastaselt võõrandatud vara tagastamise avalduse andsite. Palun uurige sealt ka. Loodan, et leiate oma dokumendid.


Vastas Krista Paal.

Vasta