arhiiv

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

arhiiv

07 Dets 2016, 23:41

Tere!

Probleem järgmine: pärisin oma vanaisalt kõik õigused ja kohustused tulenevalt ühest maadetagastuse kohtuvaidluses. tegeles teemaga M. Pajo aga mingi hetk tal polnud enam aega ja andis erinevaid kohtuid läbinud paberiportsu mulle tagasi. sain kontakti jurist nimega T.Pill ja lubas asjaga tegeleda,sai kogu see otsuste ja määruste kirjapatakas temani toimetatud. Olin ise pikalt välismaal ja polnud aega teemaga tegeleda ja nüüd kui mul aega on võtsin T.Pilliga ühendust. Tema teatas :Olen lapsehoolduspuhkusel ja hetkel tööasjadega ei tegele. Naasen tööle ca aasta pärast.
Seoses büroo tegevuse peatamisega ning rendilepingute lõpetamisega ei ole me säilitanud ka oma arhiivi.
See siis tähendab et kõik mis selle kohtusaagaga seotud otsused ja kõik muu on kadunud. Kas ja kuidas oleks võimalik need kusagilt kohtu arhiividest kätte saada?

Parimat,

Re: arhiiv

09 Dets 2016, 16:09

Väga kurb lugu! Kas te andsite juristile originaaldokumendid või koopiad? Võib ju juhtuda, et olete originaaldokumendid endal säilitanud ja siis saate neid taastada. Kas saan õigesti aru, et olete juba kohtu poole pöördunud? Kui jah, siis saate kohtule teha päringu oma hagiavalduse olukorrast. Kui te olete midagigi kohtule esitanud ja need on otsust ootama jäänud, siis võib eeldada, et dokumendid võivad olla säilinud.

Lisaks võivad olla teie taotlused ja dokumendid (koopiad) maavalitsuses, kuhu te õigusvastaselt võõrandatud vara tagastamise avalduse andsite. Palun uurige sealt ka. Loodan, et leiate oma dokumendid.


Vastas Krista Paal.

Vasta