Защита личных данных

Ответить
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 29 мар 2020, 14:17

Защита личных данных

29 мар 2020, 14:38

Добрый день.
Может ли квартирное товарищество, без моего согласия, вешать объявления в подъездах, на стендах указывая номер квартиры?
Посмотрите, пожалуйста, это объявление:

TÄHTIS INFO!

Tallinna Linnaplaneerimise Amet ei kooskõlastanud katuse ümberehituse projekti.

Algselt saadeti tagasi märkusega:
Linnaplaneerimise amet ei kooskõlasta: Edastame Nelgi tn 30 krt 29 omaniku arvamuse. Palun teha koostööd. Täiendada ehitusprojekti ja esitada omapoolsed selgitused esitatud arvamuse kohta, kuidas on arvestatud või kui ei ole arvestatud, siis miks ei ole arvestatud esitatud arvamustega."
Seejärel tegi projekteerija vajalikud muudatused ja saime kõik vajalikud kooskõlastused Päästeametilt ja ka Tallinna Linnaplaneerimise Ametilt (17.03.2020 seisuga), kuid 19.03.2020 oli lisatud uus märkus, et katuseprojekti ei kooskõlastata.
Seekord saadeti projekt tagasi alljärgneva märkusega:
"Arvestades esitatud vastuväidet ei nähtu projektist, kuidas on projekti koostamisel ohutuse osas (kandevõime) hoone olukorraga arvestatud. Palume täiendada ehitusprojekti ja kirjeldada, kuidas on katuse projekteerimisel arvestatud hoone kandevõimega. Kas kandvaid seinu on lammutatud. Kui on, siis palume täiendada ehitusprojekti ja kirjeldada, kuidas sellega on arvestatud. Kuidas on tagatud ohutus? Ehitis, ehitamine ja ehitise kasutamine ning ehitamisega seonduv muu tegevus peab olema ohutu. Palume lisada seletuskirja kinnitus, et katuse projekteerimine on ohutu."
Lisaks andsid nad teada, et info saadeti edasi ehitusjärelevalvele, kes tuleb olukorda kontrollima.
See tähendab, et .

Lugupidamisega

KÜ Nelgi 30 juhatus

Сообщения: 224
Зарегистрирован: 09 май 2018, 12:53

Re: Защита личных данных

03 апр 2020, 11:16

Здравствуйте,

Для того, чтобы дать оценку Вашим с квартирным товарществом действиям, необходио оценить ситуацию в целом, а не рассматривать каждый вопрос по отдельности. Пожалуйста запишитесь на консультацию к юристам Eesti Õigusbüroo для оценки правомерных действий квартирных товариществ.

С уважением,

юрист Анна Глянцева

Ответить