Siin saad küsida kiirelt ja lühidalt nõu juristilt.

Sinu küsimus ja juristi vastus avaldatakse rubriigis „Kiirelt kätte“ ning seda näevad kõik veebilehe külastajad.

Broneeri aeg õigusnõustamiseks, kui küsimus eeldab konkreetsete materjalidega tutvumist. Õigusnõustamise kohta saad lugeda lähemalt siit.

Küsimustele vastavad 1 tööpäeva jooksul justiitsministeeriumi lepingupartneri OÜ HUGO juristid. Vastusest teavitatakse Sind e-kirja teel.

Küsimuse esitamiseks tuvasta end Mobiil-ID, Smart-ID, EU eID või ID-kaardi abil.

  • Isikuandmeid kasutatakse üksnes isiku autentimiseks enne küsimuse esitamist ja ei säilitata.
  • Küsimuse esitamisel sisestatud e-posti aadressi kasutatakse üksnes vastusest teavitamiseks ning seejärel kustutatakse.
  • Küsimus koos vastusega avaldatakse rubriigis „Kiirelt kätte“ anonüümselt.